Odoo Business Analyst

Darba pienākumi:
  • apkopot un analīzēt klientu biznesa prasības

  • Odoo sistēmu tehniskā analīze

  • Apgūt un pārzināt Odoo sistēmu

  • piedāvāt risinājumus klientu vajadzību apmierināšanai

  • darbs ar Latvijas un ārzemes klientiem

Prasības:
  • IT izglītība vai līdzvērtīga darba pierezde un/vai sertifikāts

  • Latviešu un angļu valodas zināšanas, vēlamais krievu valodas zināšanas

  • Teicamās analītiskās prasmes

  • Pieredze darbā ar Confluence, Jira

  • Pieredze darbā ar procesu vizualizācijas rīkiem (BMPN, Power BI)

  • Atbilstoša pieredze sistēmu un biznesa analīze

Piedāvājam
  • Dinamisku un izaicinājumiem bagātu darbu mērķtiecīgā un profesionālā Odoo komandā

  • Kļūt par mūsu augošā uzņēmuma daļu un strādāt pie starptautiskiem projektiem

  • Atbilstošu, stabilu atalgojumu

If you have any questions or want to know more details about this vacancy - feel free to contact Midis Ltd. recruitment manager: cv@midis.eu!

We will get back to you within 2 working days.