Izstrādājam Android aplikācijasAizpildiet pieteikumu

Mobilo aplikāciju izstrāde


Mobilās lietotnes (jeb mobilās aplikācijas) ir integrēts papildinājums biznesa vadības sistēmām (ERP).

Mobilo aplikāciju vajadzība bieži vien tiek ignorēta, un biznesa procesos iesaistīti darbinieki, kuri maina darba vietas lokāciju, kā:

 • ceha strādnieki vai strādājošie laukā,
 • šoferi,
 • noliktavas strādnieki,
 • preču pieņemšanas operatori,
 • u.c.

Šie darbinieki saņem novēlotu informāciju, un attiecīgi uzdevumu izpildes laiks ir lielāks.

Mēs palīdzam šos procesus optimizēt ar risinājumu, kas piemērots viedtālruņiem un planšetēm. Aplikācijas tiek integrētas ar ERP, kases aparātiem, skeneriem un citām sistēmām vai fiziskajām ierīcēm.

Biznesa izaicinājumi, kurus mēs varam atrisināt

Nepieciešama aplikācija, kurā darbinieks veic atskaiti ar vienu klikšķi.

                                                             Ja biznesam ir vajadzība pēc ātras atskaites no darbinieka, kā, piemēram, krava ir nogādāta paredzētajā galamērķī vai radusies problēma, kurai nekavējoties jāparādās ERP sistēmā.

Nepieciešama aplikācija, kas nosaka atrašanās vietu.

Biznesam ir svarīgi reāllaikā redzēt šofera atrašanās vietu Google kartē, iespēju nosūtīt digitālo maršutu un ielādēt to, savienojoties ar populārākajām GPS navigācijas aplikācijām.

Nepieciešama aplikācija skenerim.

Biznesam nepieciešams ērts risinājums, ko iespējams lejupielādēt Google Play veikalā un ar kuru var skenēt noliktavas produktus. Dati ir tūlītēji pieejami ERP sistēmā, un krājumu līmenis tiek atjaunots reāllaikā. 

Nepieciešama aplikācija elektroniskā paraksta saņemšanai.

Saņemiet klientu elektroniski parakstītus apliecinājumus piegādātajai precei CRM dokumentā (paraksts ar pirkstu uz tālruņa ekrāna) un automātiski izrakstiet rēķinu.

Pielāgota izstrāde, izmantojot Android

Mūzikālie risinājumi

Izklaides un intelektuālie risinājumi

Integrācija ar maksājumu sistēmām

GPS un integrācija ar Google Map

E-komercijas risinājumi

IoT risinājumi

Mēs digitalizējam dažādus biznesa procesus, padarot tos kontrolējamus kustībā. Pārvērtiet savu ideju par mobilo lietotni kopā ar mums! 

Programmēšanas valodas, ar kurām mēs veicam izstrādiSasniedziet savus klientus jebkurā ierīcē ar Android

Android Phone

Android Tablet 

IoT

Android Wear OS

Android TV

Android Auto

Sadarbības modeļi

Apmaksa par faktiski patērēto laiku

  Projekta ilgums no 14 dienām

 • Papildu eksperti (DevOps, BA, QA, PM) 
 • Gadījumos, kad nevarat precīzi noteikt biznesa un tehniskās prasības, laika grafiku vai izmaksas. Projektu var sadalīt posmos, kotrolējot budžeta aptveri.

Fiksēts budžets

Projekta ilgums no 3 mēnešiem

 • Detalizētas prasības un specifikācija
 • Gadījumos, kad Jums ir precīzi definētas biznesa un tehniskās prasības ar iepriekš noteiktu projekta grafiku.

Specializēta komanda

Projekta ilgums no 12 mēnešiem

 • Ekspertu komanda Jūsu projekta vajadzībām
 •  Gadījumos, kad plānojot ilgtermiņa sadarbību, Jums ir projekts un nepieciešama ekspertu komanda ar specializētām tehnoloģiskām un biznesa nozares zināšanām.

Biežāk uzdotie jautājumi

Jā, protams, ja klientam ir nepieciešams konfidencialitātes līgums, mēs to parakstām.

Vairāk kā 12 gadu laikā esam ieguvuši plašu pieredzi dažādās nozarēs, izstrādājot risinājumus biznesam. Lielu daļu aplikāciju esam veidojuši mūsu sadarbības partneru projektos. Šī pieredze kā savos, tā arī partneru projektos ļauj mums izstrādāt jebkuras sarežģītības Android aplikācijas. 

Jā, protams, tā ir daļa no izstrādes procesa. Mēs augšupielādēsim jūsu aplikāciju Google Play veikalā un sniegsim ieteikumus par mārketinga materiāliem, aprakstiem un mantotajām problēmām.

Jā, mēs to nodrošinām gadījumos, kad klients to vēlas. Tiek noslēgts līgums. Uzturēšanas periodā mēs nodrošinām aplikācijas nepārtrauktu darbību, veicam uzlabojumus un versiju atjauninājumus.

Aicinām savus klientus izmantot uzturēšanas pakalpojumu pie mums. Tādā veidā varat būt drošs, ka jūsu aplikācijas apkopes notiek paredzētajā laikā, kā arī būt mierīgs, jo izstrādātāju komandai tiek rezervēts laiks. Ja tomēr izdarāt citu izvēli, vienmēr varam uzsākt sadarbību no jauna, bet jārēķinās ar to, ka izstrādātāju komanda var nebūt pieejama uzreiz.

Projekta komanda tiek komplektēta atbilstoši vajadzībām. Biežāk tās sastāvs ir:

 • Produkta īpašnieks (product owner, no jūsu puses).
 • Scrum meistars.
 • 1-2 Android izstrādātāji.
 • 1 biznesa analītiķis (pēc izvēles).

Mūsu pieredze rāda, ka atbilde uz šo jautājumu kļūst skaidrāka pēc konsultācijas, kad mēs uzzinām klienta vēlmes un varam definēt sākotnējos lietotāju stāstus.

Lai vienkāršāk izprastu cenu diapazonu, iedomājieties, ka jūs pērkat jaunu auto. Tos var iedalīt dažādās klasēs, kā, piemēram, vidējā vai luksus klase. Turklāt automašīnām ir dažāda komplektācija, apsildāmie sēdekļi, riepu spiedienu kontrole utt. 

Tikai pēc tam, kad mēs izprotam jūsu aplikācijas veidu un nepieciešamo funkcionalitāti, mēs spējam piedāvāt projekta izmaksas.

Ja vēlaties uzzināt sava projekta izmaksas, piesakiet bezmaksas konsultāciju! 

Mēs iesākam sadarbību ar konsultāciju. Izprotot klienta vēlmes un vajadzības, dažreiz pat uzņemoties idejas ģenerāciju, mēs nonākam pie:

 1. IT stratēģija un koncepcija. Mūsu sadarbība sākas ar uzņēmuma IT stratēģijas plānošanu un koncepcijas piedāvājumu.
 2. Analīze un prototipēšana. Analizējam biznesa procesus un izstrādājam prototipu un aplikācijas dizainu.
 3. Mobilās aplikācijas izstrāde. Atbilstoši klienta sistēmas prasībām izstrādājam mobilo lietotni iteratīvā veidā.
 4. Mobilās aplikācijas piegāde uz produkcijas vidi un publicēšana. Detalizēti izplānojam piegādes procesu, lai piegāde būtu maksimāli efektīva. Publicējam lietotni Apple App Store un Google Play.
 5. Uzturēšana, konsultēšana, uzlabošana. Uzturam, veicam uzlabošanas darbus un atjaunojam aplikāciju uz jaunāku versiju.

 Mēs strādājam pēc Agile metodoloģijas un tās ietvara Scrum. Tas nozīmē biežas tikšanās, ko sauc par sprintiem. Sprinta ietvarā mēs pildām noteiktos uzdevumus un sapulces laikā demonstrējam padarīto darbu. Šādā veidā mēs nodrošinām maksimāli caurspīdīgu izstrādes procesu, kas veido ciešu sadarbības saikni un uzticību mums. Sapulcēs mēs nosakām prioritātes uzdevumu izpildei, kas ļauj paveikt jūsu biznesam svarīgākās funkcijas vispirms. Arī tad, ja izstrādes laikā mainās biznesa fokusa punkti, mēs spējam ātri uz to reaģēt un vispirms piegādāt jums svarīgāko funkcionalitāti.

Pastāstiet mums par saviem mērķiem

Mēs spēsim Jums atrast pareizo risinājumu!

Thank You For Your Feedback

Our team will message you back as soon as possible.
In the meantime we invite you to visit our website.