Integrējam un pielāgojam biznesa resursu vadības sistēmu Odoo


Odoo ERP sistēma nodrošinās stabilu pamatu izaugsmei, izmantojot mērogojamu platformu, kas uzlabos uzņēmuma biznesa procesu vadību, kontrolējot katru darbību vienotā sistēmā


Pieteikt bezmaksas konsultāciju

Kas ir Odoo ERP sistēma?


Tā ir biznesa resursu vadības sistēma, kas optimizē uzņēmuma procesus, nodrošinot integrētu un centralizētu lietojumprogrammu sistēmu, kas palīdz pārvaldīt un automatizēt plašu uzņēmējdarbības spektru, tostarp grāmatvedību, cilvēkresursus, noliktavas un krājumu pārvaldību.

Odoo ir modulārs tīmekļu vietnes risinājums. Jūs varat sākt ar vienu moduli vai arī ar tik daudz moduļiem, cik nepieciešams. Pieaugot biznesam un pieprasījumam, moduļus var pievienot. Odoo ir elastīgs un pielāgojams risinājums. Standarta funkciju krājums sniedz pilnu nodrošinājumu, taču to ir iespējams pielāgot, pateicoties atvērtā koda sistēmai.


What is Odoo ERP?

Biznesa ieguvumi, ieviešot Odoo ERP sistēmu

Viss vienuviet

Biznesa administrēšana no viena ekrāna. Odoo informācijas panelī ir pieejami nepieciešamie moduļi Jūsu biznesa vadībai. Maksājiet par to, ko izmantojat.

Uzlabo biznesa procesus

Ieviešot Odoo ERP sistēmu, mēs optimizēsim Jūsu esošos biznesa procesus un automatizēsim rutīnas darbus.

Caurspīdīga darbplūsma

Odoo ERP ir centralizēti dati, kas tiek glabāti vienā datubāzē. Uzņēmuma darbiniekiem ir iespēja redzēt savus un kolēģu uzdevumus. Līdz ar to paaugstinās produktivitāte un uzlabojas attiecības starp kolēģiem.

Lielisks analītikas rīks

Pārraugiet katra biznesa procesa rezultatīvos rādītājus reāllaikā. Tas ļauj Jums reaģēt zibenīgi uz katru situāciju un pieņemt uz skaitļiem balstītus lēmumus.

Odoo ERP ir modulāra sistēma

Pateicoties tam, Jums ir iespēja uzsākt darbu pat ar vienu moduli, piemēram CRM, un ar laiku mērogot moduļu skaitu, palielinot pieejamo sistēmas funkcionalitāti.

Droša ERP sistēma

Odoo nodrošina ar vairāku līmeņu drošības pasākumiem. Tās arhitektūra ir projektēta, ievērojot labākās prakses, lai panāktu sistēmas drošību.

Midis sniegtie Odoo ERP pakalpojumi

Odoo priekšizpēte

Odoo ieviešana

Odoo pielāgošana

Odoo izstrāde

Odoo integrācija ar trešo pušu sistēmām

Odoo migrācija

Odoo konsultācija

Odoo atbalsts un uzturēšana

Odoo lietotņu izstrāde

Odoo izstrādātāju ārpakalpojums

Odoo integrācijas risinājumi biznesam