Projektu un darba laika uzskaites vadības risinājums


Odoo ir rīks, ar kura palīdzību var paveikt vairāk un sasniegt augstākus rezultātus. Izmantojiet skaidras atskaistes un statistiku, prognozējiet labāk nākotnes projektus

 

Pieteikt bezmaksas konsultāciju

Efektīva projektu pārvaldība


Odoo platformas projektu vadības modulis ļauj lietotājiem izveidot un pārvaldīt projektus gan ilgtermiņā, gan īstermiņā, pamatojoties uz uzņēmuma darbības terminoloģiju. Šis efektīvais vadības rīks ļaus lietotājam piešķirt darbiniekus projektam un efektīvi tos pārvaldīt visā projekta darbības laikā. Projekta vadības informācijas panelis darbojas kā sākuma ekrāns, kas ļauj lietotājiem pārvaldīt visas projekta darbības.

Jūs varat viegli izveidot uzdevumus un pat izsekot pavadīto laiku katram uzdevumam. Tas palīdzēs jums saprast, cik daudz laika Jūs pavadāt saviem uzdevumiem. Vai arī jūs saprastu, kāds ir optimālākais laiks, lai norīkotos uz savu komandu.
Designed by slidesgo / Freepik

​Biznesa ieguvumi

Efektīvāka resursu plānošana

Plānojiet komandas dažādos projektos, ņemot vērā viņu brīvdienas. Plānojiet nākotnes projektus prognozējot un precīzāk novērtējot termiņus, kas balstās uz līdzīgu projektu salīdzināšanas.

Sadarbība pildot uzdevumus

Veidojiet sev un piešķiriet uzdevumus komandas biedriem, plānojiet nākotnes aktivitātes. Komunicējiet ar kolēģiem reāllaikā tērzēšanas blokā, kā arī pievienojiet failus jebkuram uzdevumam.

Uzdevumu izpildes izsekošana

Kontrolējiet katra projekta izpildes gaitu ar aktivitāšu pārskatu, pārvaldiet kavētos un ieplānotos uzdevumus, lai pabeigtu proejktu laikā.

Rēķinu piestādīšana klientiem

Odoo ir elastīga sistēma, kas ļauj piestādīt rēķinu atbilstoši projekta veidam, kā fiksēta tā arī pēc patērāta laika un materiāla.

Personalizēta darba plūsmas organizēšana


Veidojiet katram projektam pielāgotus posmus, lai vienkāršotu darbplūsmas pārskatu un palielinātu kopējo projekta efektivitāti.

Sadaliet projektu uzdevumos un piešķiriet tos komandai. Sekojiet uzdevumu izpildei un pārvelciet to jaunā posmā, tiklīdz mainās statuss.Vienkārši izsekojiet patērēto laiku uzdevumiem


Darba laika uzskaites tabula

Izsekojiet patērēto laiku projektiem un uzdevumiem, izmantojot laika uzskaites lietotni. Tā ir pieejama kā Chrome spraudnis tā arī kā mobilā lietotne.

Sekojiet komandas progresam  

Vizualizējiet savas komandas progresu katrā projektā vai uzdevumā. Paredzamo stundu, efektīvo stundu un uzdevumu pārprognožu izsekošana nekad nav bijusi tik vienkārša.Viss nepieciešamais efektīvai projektu vadībai

Rēķina piestādīšana klientam

Automātiski ģenerējiet vienreizējus vai periodiskus rēķinus, pamatojoties uz izdevumiem un darba laika uzskaites tabulas ierakstiem.

​Projekta veiktspēja un darbinieku pieejamība

Kontrolējiet projekta aptveri pēc uzdevumu izpildes un tam piešķiratajam darbinieku resursam.

Komunikācija komandā

Kontrolējiet visu, kas notiek projektā un atsevišķos uzdevumos, pārvaldot komunikāciju un pabeigtās vai ieplānotās aktivitātes. 

Odoo moduļu savienojamība


Odoo ir modulāra platforma, kas sniedz plašas iespējas uzņēmējdarbības vadībai. Cilvēkresursu vadības lietotnes ir savstarpēji savienojamas, paplašinot funkcionalitāti un biznesa iespējas:


Pārdošana

Pārvērtiet pasūtījumus par rēķiniem ar vienu klikšķi un izsekojiet tiem, veicot maksājumu.

Paraksts

Automatizējiet līguma parakstīšanas procesu

​Rēķinu izrakstīšana

Pārveidojiet pārdošanas piedāvājumu par rēķinu ar vienu klikšķi.

​E-pastu mārketings

E-pastu mārketinga iespējas, izsūtot pielāgotu ziņu dažādiem kontaktu sarakstiem.

​Midis klienti, kuri izvēlējās Odoo ERP risinājumu

 

 

Pastāstiet mums par saviem mērķiem

Mēs spēsim Jums atrast pareizo risinājumu!