Aplikāciju izstrāde biznesam, izmantojot PHP tehnoloģijuAizpildiet pieteikumu

PHP izstrāde


Tirgus pieprasījums ir pēc ātriem risinājumiem un kvalitatīva galaprodukta.

Izmantojot mūsu pieredzi dažādās nozarēs un ekspertīzi PHP tehnoloģijā, piegādājam vērtīgu projektu laikā.

Biznesa izaicinājumi, kurus mēs varam atrisināt

Nepieciešams risinājums, kuram ātrāk jānonāk tirgū

PHP ļauj risinājumam ar salīdzinoši mazākām izmaksām ātrāk nonākt produkcijas vidē, pateicoties ietvariem, kā Laravel, Symfony, CakePHP u.c. Tajos ir pieejamas daudzas bibliotēkas, kas veido gatavas ekosistēmas plašas funkcionalitātes aplikācijas, e-komercijas platformas un citu risinājumu izstrādei. Gala produkts ir mērogojams, intuitīvs un nodrošina lietotājam pozitīvu pieredzi.

Nepieciešama populārāko satura pārvaldības sistēmu (CMS) integrācija vai pielāgošana

PHP tiek plaši pielietots un ir kā pamats populārāko CMS sistēmu pamatā, kā Drupal, Wordpress, October, Magento u.c. PHP var izmantot arī tad, ja jums nepieciešams gatavs risinājumus, kuru nepieciešams pielāgot īpašajām biznesa prasībām vai esošās sistēmas migrācija uz jaunāku versiju.  

Nepieciešama iekšēja vadības sistēma

Ar PHP palīdzību iespējams izstrādāt mērogojamu risinājumu, kas pārklās pilnībā biznesam nepieciešamo funkcionalitāti, lai pārvaldītu katru procesu. Biznesa programmatūra ietver klientu pārvaldības sistēmu (CRM), satura pārvaldības sistēmu (CMS), biznesa resursu vadības sistēmu (ERP), ražošanas, noliktavas un citus vadības rīkus.

Nepieciešams savienot mobilo aplikāciju ar tīmekļa aplikāciju, izmantojot REST API

PHP ietvari nodrošina REST API atbalstu. Kad biznesam ir jau gatavi atsevišķi risinājumi, piemēram, iekšējā vadības sistēma, un nepieciešams izstrādāt mobilo lietoni, kura spēs savienoties ar iekšejās sistēmas datubāzi un, izmantojot REST API, apmainīties ar datiem.

Pielāgoti izstrādes risinājumi, izmantojot PHP

PHP tīmekļa lietotnes

Uzņēmuma portāli

E-komercijas sistēmas

Dokumentu apstrādes sistēmas

CMS sistēmu izstrāde/integrācija

REST API

Uzticiet savu projektu pieredzējušiem PHP izstrādātājiem un saņemiet vērtīgu risinājumu laikā! 

Tehnoloģijas, kuras pielietojam

Kāpēc izvēlēties PHP tehnoloģiju?

Ātra piegāde

PHP ir viena no populārākajām izstrādes tehnoloģijām pasaulē, kas ir bagātīga ar dažādiem ietvariem. Tas veicina izstrādes laika samazināšanu, lai programmatūras produkts ātrā ​k nokļūtu tirgū.

Risinājuma mērogojamība

PHP ir viegli mērogojams risinājums, kas ļauj paplašināt produktu atbilstoši aktuālajām biznesa vajadzībām.

Labāka veiktspēja

Mēs izmantojam jaunākās tehnoloģiju versijas un balstāmies uz savu pieredzi, kas ļau sniegt labāku veiktspēju projektos ar sarežģītu struktūru un plašu funkcionalitāti.

Sadarbības modeļi

Apmaksa par faktiski patērēto laiku

  Projekta ilgums no 14 dienām

  • Papildu eksperti (DevOps, BA, QA, PM) 
  • Gadījumos, kad nevarat precīzi noteikt biznesa un tehniskās prasības, laika grafiku vai izmaksas. Projektu var sadalīt posmos, kotrolējot budžeta aptveri. 

Fiksēts budžets

  Projekta ilgums no 3 mēnešiem

  • Detalizētas prasības un specifikācija
  • Gadījumos, kad Jums ir precīzi definētas biznesa un tehniskās prasības ar iepriekš noteiktu projekta grafiku.

Specializēta komanda

Projekta ilgums no 12 mēnešiem

  • Ekspertu komanda Jūsu projekta vajadzībām
  •  Gadījumos, kad plānojot ilgtermiņa sadarbību, Jums ir projekts un nepieciešama ekspertu komanda ar specializētām tehnoloģiskām un biznesa nozares zināšanām.

Pieteikt komandu

PHP tehnoloģija tiek izmantota dažāda veida biznesa risinājumu, kā mobilo aplikāciju, tīmekļa vietnes vai lietojumprogrammatūras izstrādē, kā arī dažādas sarežgītības projektos, integrējot maksājuma, noliktavas uzskaites, ražošanas kontroles un citas sistēmas, lai veidotu daudzfunkcionālu risinājumu biznesam.

Izmaksas atšķiras atkarība no projekta, pamatojoties uz dažādiem faktoriem, kā darbības joma, prasības, nepieciešamā funkcionalitāte, tehniskā izpildījuma sarežģītība un termiņi. Izmaksas var noteikt pēc bezmaksas konsultācijas, ko mēs nodrošinām kā klātienē, tā arī tiešsaistē. Šīs sarunas laikā mēs iepazīstāmies ar klienta biznesu, tā procesiem un mērķi, kādu klients vēlas sasniegt ar risinājuma palīdzību. Tas mums ļauj definēt lietotāju stāstus, nepieciešamo funkcionalitāti, tehnisko nodrošinājumu, projektāiesasitītos ekspertus, laiku un budžetu. 

Pastāstiet mums par saviem mērķiem

Mēs spēsim Jums atrast pareizo risinājumu!​

Thank You For Your Feedback

Our team will message you back as soon as possible.
In the meantime we invite you to visit our website.