Biznesa lietojumprogrammatūras izstrāde, izmantojot .NET tehnoloģiju


Izveidojiet biznesa lietojumprogrammu, kas ļaus Jums labāk pārvaldīt savu biznesu

Pieteikt projekta izstrādi

.NET izstrāde


Projekta uzsākšana

Mēs nodrošinām īsu laiku starp ideju un tās realizācijas pirmajiem posmiem. Tas ļauj klientam labāk novērtēt projektu ne vien vizuāli, bet arī tā nākotnes pielietojumu biznesa izaicinājumu risināšanā.


Projekta izstrāde

Mūsu pieredze sniedz klientam stabilas un drošas lietojumprogrammas, no vienkāršām mājas lapām līdz sarežģītām daudzlīmeņa lietotnēm. Microsoft tehnoloģijas ir populāras banku, investīciju nozarēs un Fintech jomā.

Image by storyset on Freepik

Biznesa izaicinājumi, kurus mēs varam atrisināt

Pielāgota biznesa risinājuma izstrāde

Ja Jūsu biznesam ir specifiski procesi, kurus funkcionāli nespēj pārklāt neviens gatavais produkts tirgū, mēs izstrādāsim programmatūras risinājumu atbilstoši unikālām biznesa vajadzībām.

Produkta risinājuma integrācija un pielāgošana

Jūs pārdodat produktu un nepieciešams integrēt programmatūru ar klienta vidi, apvienot sistēmas vienā risinājumā, vai nepieciešams izstrādāt papildu funkcionalitāti. 

Infrastruktūras migrācija uz mākoņpakalpojumiem

 Jūsu biznesa infrastruktūra atrodas lokālajos serveros, un jūs vēlaties to migrēt uz mākoņpakalpojumiem, lai optimizētu izdevumus un ikdienas darba procesus.

IT produktu migrācija un transformācija

Kad Jūs izmantojat tehnoloģijas, kuras ir fiziski un morāli novecojušas. Citos gadījumos, kad Jūsu bizness ir pāraudzis esošā risinājuma arhitektūru un nespēj nodrošināt mūsdienīgu pieeju. Mēs palīdzēsim migrēt sistēmas arhitektūru uz jaunākām tehnoloģijām un modernizēt novecojušo risinājumu.

Programmatūras atbalsts

Jums ir nepieciešams esošās sistēmas uzturēšana un jaunas funkcionalitātes izstrāde biznesa darbības atbalstam.

Uz datiem balstīts risinājums

Jūsu esošajam risinājumam ir nepieciešams izstrādāt informācijas pārvaldības platformu vai arī vēlaties digitalizēt savu biznesu un plānojat pareizi izmantot datus jau no paša sākuma.

Pielāgoti izstrādes risinājumi, izmantojot .NET

.NET lietojumprogrammas

ASP .NET tīmekļa lietotnes

.NET mobilās lietotnes

Starpplatformu lietotnes

Mākoņu risinājumi (AWS, Google, Azure)

Integrācija ar SAP

Gatavo moduļu integrācija

Autorizācijas modulis

Vienotās autorizācijas moduļa latvija.lv integrācija

Tiešsaistes maksājumi

Tiešsaistes maksājumu veikšanas integrācija, izmantojot populārākās bankas: SEB, Swedbank, Citadele, Luminor.

Meklētājprogramma

Meklētājprogrammas Elasticsearch integrācija

Mēs pielietojam savas zināšanas par klienta nozari un .NET tehnoloģisko ekspertīzi, apvienojot to ar Agile projektu vadības metodoloģiju, lai piegādātu vērtīgu risinājumu.

Projekta piegāde testa un produkcijas vidē

Projekta izstrādes laikā mēs pielietojam nepārtrauktās integrācijas (CI - Continuous Integration) praksi, kas nozīmē, ka visu izejas kodu un izpildāmos skriptus glabājam kopējā repozitorijā. Tas nodrošina:

 • vienkāršu koda pārvaldību un apmaiņu starp vairākiem izstrādātājiem;
 • integrāciju ar cita veida produktiem piegāžu veidošanai;
 • klientam jebkurā laikā pieejamu jaunāko izstrādes versiju.

Lai atvieglotu darba apjomu un samazinātu projekta izmaksas, mēs sagatavojam automatizētās nepārtrauktās piegādes (CD - Continuous Delivery) , kas pēc katras apstiprinātas koda iesūtīšanas veic koda analīzi (SonarQube), darbina automātiskos testus un piegādā izmaiņas uz nepieciešamo vidi.

Atkarībā no projekta specifikas mēs piedāvājam klientam 2 pamatrisinājumus:

 • AWS CodePipeline - pārvaldāms, nepārtrauktas piegādes (CD) serviss, kas ļauj automatizēt konveijertipa darbus, lai maksimāli ātri un droši atjauninātu produkta versijas un infrastruktūru. CodePipeline izmanto klienta konfigurēto programmatūras piegādes modeli un automātiski izpilda izveides, testēšanas un izvietošanas darbības šajā modelī ikreiz, kad izstrādes kods mainās;
 • Jenkins - nepārtrauktās piegādes un integrācijas rīks. Mēs izmantojam servera konteineri, kuru ātri var uzstādīt un nokonfigurēt gan AWS vidē, gan uz klienta infrastruktūrā.

Vispārīga produkcijas piegādes posmu vizualizācija

Tehnoloģijas, kuras pielietojam

Kāpēc izvēlēties .NET tehnoloģiju?

Ātra piegāde

.NET 6 ir šobrīd ātrākais bezmaksas ietvars, ko piedāvā Microsoft. Plaša izstrādātāju kopiena un AWS infrastruktūra ar pieejamiem šabloniem ļauj mums īsā laika periodā sagatavot projektu un piegādāt klientam pirmos rezultātus.

Mākoņsavienojams risinājums

.NET ietver plašu mākonī balstītu tehnoloģiju klāstu un programmatūras valodas savienojamību, ļauj izveidot ātras, modernas un mērogojamas lietojumprogrammas, izmantojot AWS, Azure vai Google.

Starpplatformu risinājums

 .NET ietvara struktūra darbojas dažādās operētājsistēmās, kas paredzētas atšķirīgām ierīcēm. Tas daudzkārt atvieglo izstrādātāju darbu un samazina projekta izmaksas klientam.

Drošība

Microsoft pievērš lielu uzmanību produkta drošībai, kas jau ir iebūvēta .NET tehnoloģijā. Papildus tam mēs veicam programmatūras testēšanu, lai novērstu drošibas ievainojamības iespējas.

Mērogojams risinājums

Atkarībā no klienta vajadzībām tiek veidots risinājums, kuru nākotnē iespējams mērogot atbilstoši biznesa attīstībai un jauniem izaicinājumiem. Pateicoties .NET tehnoloģiskai arhitektūrai un savienojamībai, veidojam konteinerus vai mikroservisus, kurus nākotnē iespējams paplašināt katru atseviški, un tie nav atkarīgi no operētājsistēmas.

Samazinātas izmaksas

.NET ietvars nodrošina klientam zemākas serveru uzturēšanas izmaksas un daudz brīvāku un ērtāku izvēli. Lai atvieglotu darba apjomu un samazinātu projekta izmaksas, mēs sagatavojam automatizētās nepātrauktās piegādes (CD - Continuous Delivery).

Sadarbības modeļi

Apmaksa par faktiski patērēto laiku

 Projekta ilgums no 14 dienām​

 • Papildu eksperti (DevOps, BA, QA, PM) ​ 
 • Gadījumos, kad nevarat precīzi noteikt biznesa un tehniskās prasības, laika grafiku vai izmaksas. Projektu var sadalīt posmos, kotrolējot budžeta aptveri. 

Fixed budget

Projekta ilgums no 3 mēnešiem

 • Detalizētas prasības un specifikācija
 • Gadījumos, kad Jums ir precīzi definētas biznesa un tehniskās prasības ar iepriekš noteiktu projekta grafiku.

Specializēta komanda

Projekta ilgums no 12 mēnešiem

 • Ekspertu komanda Jūsu projekta vajadzībām
 •  Gadījumos, kad plānojot ilgtermiņa sadarbību, Jums ir projekts un nepieciešama ekspertu komanda ar specializētām tehnoloģiskām un biznesa nozares zināšanām.

Biežāk uzdotie jautājumi

.NET tehnoloģija tiek izmantota dažāda veida biznesa risinājumu, kā mobilo aplikāciju, tīmekļa vietnes vai lietojumprogrammatūras izstrādē, kā arī dažādas sarežgītības projektos, integrējot maksājuma, noliktavas uzskaites, ražošanas kontroles un citas sistēmas, veidojot daudzfunkcionālu risinājumu biznesam. Šī tehnoloģija ir populāra arī tad, kad nepieciešama starpplatformu vai mākoņtehnoloģju izstrāde.

Izmaksas atšķiras atkarība no projekta, pamatojoties uz dažādiem faktoriem, kā darbības joma, prasības, nepieciešamā funkcionalitāte, tehniskā izpildījuma sarežģītība un termiņi. Izmaksas var noteikt pēc bezmaksas konsultācijas, ko mēs nodrošinām kā klātienē, tā arī tiešsaistē. Šīs sarunas laikā mēs iepazīstāmies ar klienta biznesu, tā procesiem un mērķi, kādu klients vēlas sasniegt ar risinājuma palīdzību. Tas mums ļauj definēt lietotāju stāstus, nepieciešamo funkcionalitāti, tehnisko nodrošinājumu, projektā iesaistītos ekspertus, laiku un budžetu.

Pastāstiet mums par saviem mērķiem

Mēs spēsim Jums atrast pareizo risinājumu!

Thank You For Your Feedback

Our team will message you back as soon as possible.
In the meantime we invite you to visit our website.