Inovatīvu tehnoloģisko risinājumu izstrāde ar PythonPieteikt projekta izstrādi

Python izstrāde


Python ir viena no pasaulē populārākajām servera puses programmēšanas valodām, kas ir pielietojama plaša spektra risinājumiem, kā tīmekļa vietņu un biznesa lietojuprogrammu izstrādē, datu inženierijā, mākslīgajā intelektā, mašīnmācībā, datu analīzē un citos inovatīvos projektos.


Biznesa izaicinājumi, kurus mēs varam atrisināt

Biznesam nepieciešams pārbaudīt savu ideju

Ja Jūsu biznesam ir ideja, un to nepieciešams pārbaudīt pēc iespējas ātrāk, tad, izmantojot gatavos ietvarus, kā Django, iespējams īsā laikā uzbūvēt prototipu un testēt idejas dzīvotspēju.

Biznesam nepieciešams risinājums, kas mijiedarbojas ar ierīcēm

Python programmēšanas iespējas un vienkāršā sintakse ļauj izstrādāt ļoti pielāgotas lietu interneta aplikācijas.

Kad nepieciešams integrēt dažādus risinājumus vienā platformā

Midis komanda palīdzēs apvienot visus Jūsu risinājumus vienā platformā, izmantojot Python API, kas palīdzēs vienkāršāk pārvaldīt biznesa procesus vienuviet. 

Biznesam nepieciešams izstrādāt mākonī balstītu risinājumu

Dinamisks lietojumprogrammas risinājums mākonī palīdzēs ātrāk apstrādāt informāciju no jebkuras vietas un ierīces. 

Pielāgoti izstrādes risinājumi, izmantojot Python

Uzņēmuma IT produkts

Tīmekļa lietotnes

Web servisi un API

Prototips un MVP

Mākoņu risinājumi (AWS, Google, Azure)

Migrācija uz Python

Nepieciešams Python izstrādātājs? Piesakiet bezmaksas konsultāciju!

Python sniedz iespēju izstrādāt progresīvus risinājumus  

Lietu internets

Mākslīgais intelekts

Mašīnmācība

Datu zinātne un analīze

Kāpēc izvēlēties Python tehnoloģiju?

Daudzpusība

Python ir plaša pielietojamība, tā tiek izmantota kā tīmekļa, mobilo un darbavirsmu aplikāciju izstrādē, tā arī mākslīgā intelekta un mašīnmācības projektos. 

Ātra izstrāde

Python ir viegli apgūstāma programmēšanas valoda, kas ļauj izstrādāt sarežģītu funkcionalitāti ar mazāku koda apjomu. Tās standarta moduļi un bibliotēkas ļauj risināt biznesa izaicinājumus īsā laika periodā, kas daudzkārt paātrina projekta izstrādes laiku.

Samazinātas izmaksas

Python ļauj izstrādāt aplikācijas neatkarīgi no platformas. Izstrādātājs var veikt nelielas izmaiņas pirmkodā, integrējot fragmentus no citām valodām, piemēram, C++, JAVA u.c. Tas biznesam ļauj samazināt projekta izmaksas.

Sadarbības modeļi

Apmaksa par faktiski patērēto laiku

  Projekta ilgums no 14 dienām

 • Papildu eksperti (DevOps, BA, QA, PM) 
 • Gadījumos, kad nevarat precīzi noteikt biznesa un tehniskās prasības, laika grafiku vai izmaksas. Projektu var sadalīt posmos, kotrolējot budžeta aptveri. 

Fiksēts budžets

Projekta ilgums no 3 mēnešiem

 • Detalizētas prasības un specifikācija
 • Gadījumos, kad Jums ir precīzi definētas biznesa un tehniskās prasības ar iepriekš noteiktu projekta grafiku.

Specializēta komanda

Projekta ilgums no 12 mēnešiem

 • Ekspertu komanda Jūsu projekta vajadzībām
 •  Gadījumos, kad plānojot ilgtermiņa sadarbību, Jums ir projekts un nepieciešama ekspertu komanda ar specializētām tehnoloģiskām un biznesa nozares zināšanām.

Biežāk uzdotie jautājumi

Python ir pielietojams dažādas sarežģītības līmeņa projektos un biznesa nozarēs. Tā vienkāršība un tajā pašā laikā iespēja izstrādāt sarežģītu funkcionalitāti, ir pievilcīga mūsdienu tehnoloģijām un tiek izmantota kā aplikāciju izstrādē, tā arī IoT, mašīnmācības un mākslīgā intelekta projektos. Mūsu ekspertu komanda sniegs Jums bezmaksas konsultāciju, lai palīdzētu pārvērst ideju par gatavu IT produktu.

Python ir daudzpusīga programmēšanas valoda ar plašu pielietošanas spektru. Izmantojot šo tehnoloģiju, ir iespējams ātri izveidot prototipu un iegūt vairāk laika, lai palaistu IT produktu tirgū, reklamētu to un piesaistītu investoru līdzekļus. Izmantojot Python, Jums ir iespēja integrēt savā projektā virtuālos asistentus vai IoT, iegūstot konkurences priekšrocības savā nozarē.

Projekta komanda tiek komplektēta atbilstoši projekta vajadzībām. Biežāk tās sastāvs ir:

 • Produkta īpašnieks (product owner, no jūsu puses).
 • Scrum meistars.
 • 1-2 izstrādātāji.
 • 1 biznesa analītiķis (pēc izvēles).​

Midis nodrošina pilna cikla biznesa programmatūras produkta izstrādi, izmantojot Agile metodoloģiju. Projekta pārvaldības pamatā ir darbības joma, budžets un laika grafiks. Izstrādes projekts sākas ar:

1. Aptuvenas aplēses, pamatojoties uz jūsu mērķiem.

Jūs iegūsiet sākotnējo skaitli, kas atspoguļos kopējās projekta paredzamās izmaksas. Šī aplēse tiek veidota, pamatojoties uz sniegto informāciju par produkta gaidām un prasībām. Šeit ir jāiekļauj mērķa lietotāji, mērķis un to, kādu jautājumu vai problēmu ir paredzēts risināt.

2. Produkta atklāšanas tiešsaistes sapulce.

Tiešsaistes sapulcē mēs vienojamies par tikšanās biežumu, izstrādes komandu, Scrum meistaru un noskaidrojam, kas projekta laikā veiks projekta īpašnieka lomu no klienta puses. Izskatām biznesa ideju un informāciju par topošo produktu, lai labāk noteiktu nepieciešamo darba apjomu un budžetu.​

Agile pieeja ļauj veikt izstrādes procesu elastīgi, pielāgojot produkta izstrādi šodienas izaicinājumu risināšanai, kas var strauji mainīties. Līdz ar to budžeta pārvaldība ir klienta un izstrādes pakalpojuma sniedzēja kopīga atbildība.

Lai iegūtu projekta aptuveno laika grafika aplēsi, nepieciešams sadalīt veicamos uzdevumus atbilstoši budžetam un izstrādes komandai.

Lai labāk izprast Programmatūras izstrādes process, skatiet shematisko procesa attēlojumu.

Lai nodrošinātu augstu biznesa programmatūras produkta kvalitāti, Midis QA inženieri nodrošina plašu testēšanas pakalpojumu sarakstu:

 • Testēšanas un konsekvences pārbaude dokumentācijas prasībām.
 • Testēšanas dokumentācijas izstrāde.
 • Programmatūras funkcionālā testēšana.
 • Programmatūras regresīvā testēšana.
 • Programmatūras stresa testēšana.
 • Programmatūras veiktspējas testēšana.
 • Programmatūras savienojamības testēšana.
 • Instalāciju testēšana.
 • Automatizētā testēšana.
 • Drošības testēšana.​

Jā, mēs sniedzam uzturēšanas un atbalsta pakalpojumus. Pēc IT produkta izstrādes tiek slēgts atsevišķs līgums par uzturēšanas periodu. Šajā laika posmā nodrošinām kļūdu novēršanu, savlaicīgu atjaunošanu un sniedzam tehnisko atbalstu. Aicinām savus klientus izmantot uzturēšanas pakalpojumu pie mums. Tādā veidā varat būt drošs, ka jūsu aplikācijas apkopes notiek paredzētajā laikā, kā arī būt mierīgs, jo izstrādātāju komandai tiek rezervēts laiks. Ja tomēr izdarat citu izvēli, vienmēr varam no jauna uzsākt sadarbību, bet jārēķinās ar to, ka izstrādātāju komanda var nebūt pieejama uzreiz. 

Pastāstiet mums par saviem mērķiem

Mēs spēsim Jums atrast pareizo risinājumu!

Thank You For Your Feedback

Our team will message you back as soon as possible.
In the meantime we invite you to visit our website.