IT konsultāciju pakalpojumi 


Pieteikt bezmaksas konsultācijuIT konsultācijas pakalpojums 


Pieteikt konsultāciju

Izmantojiet Midis zināšanas un tehnoloģiju prasmes, lai veidotu savu ceļu uz digitālo transformāciju

Izmantojiet Midis zināšanas un tehnoloģiju prasmes, lai veidotu savu ceļu uz digitālo transformāciju

Kāpēc izvēlēties Midis?

Midis saprot, ar kādiem izaicinājumiem saskaras uzņēmumi, lai efektīvi ieviestu un izmantotu tehnoloģijas. Pateicoties plašajai pieredzei un pierādītiem sasniegumiem, esam apņēmušies palīdzēt tādām organizācijām kā jūsu pārvarēt digitālās pasaules sarežģījumus un sasniegt ilgtspējīgu izaugsmi. 

Midis - Custom Software Development

Kāpēc izvēlēties Midis?

Midis saprot, ar kādiem izaicinājumiem saskaras uzņēmumi, lai efektīvi ieviestu un izmantotu tehnoloģijas. Pateicoties plašajai pieredzei un pierādītiem sasniegumiem, esam apņēmušies palīdzēt tādām organizācijām kā jūsu pārvarēt digitālās pasaules sarežģījumus un sasniegt ilgtspējīgu izaugsmi. 

Visaptveroši programmatūras konsultāciju pakalpojumi

Mūsu programmatūras konsultāciju pakalpojumi aptver plašu galveno jomu klāstu, tostarp:

IT stratēģijas konsultācijas un jaunās tehnoloģijas

Mēs pastāvīgi sekojam līdzi jaunajām tehnoloģijām, lai nodrošinātu mūsdienīgus programmatūras risinājumus, kas veicina inovācijas un biznesa izaugsmi. Mūsu konsultanti cieši sadarbosies ar jums, lai izvēlētos pareizās tehnoloģijas jūsu unikālajām vajadzībām, izstrādātu ieviešanas stratēģiju un palīdzētu jums veiksmīgi to īstenot.

Digitālās transformācijas konsultācijas 

Cieši sadarbojoties ar jūsu komandu, identificējam sāpīgos punktus un analizējam jūsu biznesa procesus. Pēc tam mūsu pieredzējušie konsultanti piedāvā pielāgotus risinājumus, kas racionalizē darbību, paaugstina efektivitāti un palielina rentabilitāti. Ļaujiet mums palīdzēt jūsu uzņēmumam uzplaukt, atklājot neizmantoto potenciālu un ieviešot efektīvus risinājumus.

Uzņēmumu arhitektūras konsultācijas 

Mūsu eksperti analizēs jūsu esošās sistēmas, identificēs trūkumus un izstrādās mērogojamu un nākotnē pielāgojamu arhitektūru, kas atbilst jūsu uzņēmējdarbības mērķiem. Optimizējot savu tehnoloģiju vidi, sasniegsiet lielāku efektivitāti, elastību un rentabilitāti.

Programmatūras ieviešanas stratēģija

Mūsu eksperti sadarbosies ar jums, lai izveidotu personalizētu programmatūras ieviešanas plānu, kas ne tikai atbilst jūsu biznesa mērķiem, bet arī maksimāli palielina ieņēmumus no ieguldījumiem (ROI). Izmantojot pielāgotu stratēģiju, varat droši orientēties programmatūras vidē.

Pārvērtiet savas idejas realitātē, izmantojot mūsu nevainojamo ceļojumu no idejas līdz īstenošanai. Noklikšķiniet šeit, lai atraisītu mūsu visaptverošās tehnoloģiju konsultāciju pieejas potenciālu un veicinātu inovācijas savā uzņēmumā.

Mūsu IT konsultēšanas process

Midis mēs ievērojam precīzi definētu IT konsultāciju procesu, kas nodrošina netraucētu sadarbību un veiksmīgus rezultātus:

Project Analysis

Analīze

Sākam ar rūpīgu jūsu pašreizējās IT infrastruktūras, biznesa procesu un problēmu analīzi. Tas ļauj mums gūt padziļinātu ieskatu jūsu organizācijā un noteikt jomas, kurās nepieciešami uzlabojumi un optimizācija.

IT Strategy

Stratēģija

Pamatojoties uz mūsu analīzi, izstrādājam visaptverošu IT stratēģiju, kas pielāgota jūsu konkrētajiem biznesa mērķiem. Mūsu stratēģija ietver tehnoloģiju ieteikumus, ieviešanas ceļvežus un galvenos darbības rādītājus (KPI), lai novērtētu panākumus.

Software Impelementation

Ieviešana

Ieviešanas posmā mūsu ekspertu komanda cieši sadarbosies ar jūsu organizāciju, lai ieviestu ieteiktos risinājumus. Nodrošinām vienmērīgu pāreju un sniedzam pastāvīgu atbalstu, lai optimizētu veiktspēju un risinātu visas problēmas, kas var rasties.

Maintenance and support

Uzlabojumi

Mūsu IT konsultāciju pakalpojumu pamatā ir nepārtraukti uzlabojumi. Mēs uzraugām ieviesto risinājumu veiktspēju, apkopojam atsauksmes no ieinteresētajām personām un veicam nepieciešamos pielāgojumus, lai vēl vairāk uzlabotu efektivitāti, produktivitāti un vispārējos biznesa rezultātus.

Plašs pakalpojumu klāsts

Ar Midis jūs saņemat piekļuvi visaptverošam pakalpojumu klāstam, kas aptver jūsu tehnoloģiju vajadzības:

Produktu inženierija

Mēs specializējamies progresīvu programmatūras produktu izstrādē, kas veicina uzņēmējdarbības izaugsmi un uzlabo lietotāju pieredzi.

Lietojumprogrammu pakalpojumi

Mūsu eksperti izstrādā un uztur jūsu unikālajām prasībām pielāgotas lietojumprogrammas, izmantojot jaunākās tehnoloģijas un labāko praksi.

Application services
Mobile enablement

Mobilo iespēju nodrošināšana

Uzturiet sakarus ar klientiem, atrodoties ceļā, izmantojot mūsu mobilo lietotņu izstrādes un integrācijas pakalpojumus.

Sistēmas integrācija

Nemanāmi integrējiet dažādas sistēmas un lietojumprogrammas, lai racionalizētu savas darbības un uzlabotu datu plūsmu.

Pārvaldīti IT sistēmu pakalpojumi

Atstājiet savu IT sistēmu infrastruktūras/ arhitektūras pārvaldību mūsu ziņā, ļaujot jums koncentrēties uz pamatdarbību, kamēr mēs veicam apkopi, drošības pārbaudi un optimizāciju.

Managed IT services
DevOps

DevOps

Izmantojiet efektīvas sadarbības un nepārtrauktas integrācijas un piegādes spēku, izmantojot mūsu DevOps risinājumus.

Lietojumprogrammu modernizācija

Mēs palīdzam atjaunināt un modernizēt vecās lietojumprogrammas, nodrošinot to konkurētspēju un saderību mūsdienu digitālajā vidē.

Jaunākās tehnoloģijas: uzņēmējdarbības digitālās transformācijas veicināšana

Uzņēmumā Midis mēs saprotam, cik svarīgi ir palikt tehnoloģiju sasniegumu priekšgalā. Mūsu IT stratēģijas konsultācijas ietver zināšanas par šādām progresīvām tehnoloģijām:

Computer vision

Datorredze

Izmantojiet mākslīgā intelekta un datorredzes iespējas, lai iegūtu vērtīgu informāciju no vizuālajiem datiem un automatizētu sarežģītus procesus.

IoT & edge computing

IoT integrācija

Savienojiet un inteliģenti pārvaldiet ierīces, izmantojot IoT integrāciju. Uzlabojiet efektivitāti un pieņemiet pamatotus lēmumus, izmantojot reāllaika datu ieskatu.

Intelligent process automation

Inteliģenta procesu automatizācija

Racionalizējiet savas darbplūsmas un palieliniet produktivitāti, izmantojot viedos procesu automatizācijas rīkus un metodes.

Cloud computing

Mākoņdatošana

Izmantojiet mākoņdatošanas mērogojamību, elastību un izmaksu efektivitāti, lai veicinātu inovācijas un paātrinātu izaugsmi.

Big data & analytics

Lielie dati un analītika

Izmantojiet lielo datu potenciālu, lai atklātu slēptos modeļus, gūtu praktisku ieskatu un pieņemtu uz datiem balstītus lēmumus.

Fintech

Fintech

Esiet soli priekšā dinamiskajā finanšu nozarē, izmantojot mūsu zināšanas par finanšu tehnoloģijām, tostarp maksājumu risinājumiem un digitālo banku pakalpojumiem.

Pārveidojiet savu uzņēmumu ar Midis. Sazinieties ar mums, lai ieplānotu konsultāciju un uzzinātu, kā mūsu visaptverošie tehnoloģiju risinājumi var virzīt jūsu organizāciju uz jaunām virsotnēm.