DevOps konsultēšanas pakalpojumi


Piesakiet bezmaksas konsultāciju


DevOps konsultēšanas pakalpojumi


Piesakiet bezmaksas konsultāciju


Piedāvājam augstākās klases DevOps konsultāciju pakalpojumus, lai palīdzētu jūsu uzņēmumam attīstīties digitālajā vidē. Mūsu speciālistu komanda ir apņēmusies nodrošināt racionalizētus procesus un netraucētu sadarbību starp izstrādes un operāciju komandām.

Mūsu DevOps stratēģijas konsultāciju pakalpojumu pamatvirzieni

Kubernetes konsultāciju pakalpojumi

Atklājiet Kubernetes potenciālu, izmantojot mūsu visaptverošos konsultāciju pakalpojumus. Sniedzam norādījumus par jūsu lietojumprogrammu izvietošanu, pārvaldību un mērogošanu, izmantojot Kubernetes, ļaujot pilnībā izmantot tās iespējas.

Azure DevOps pakalpojumi

Izmantojiet Microsoft Azure iespējas ar mūsu Azure DevOps konsultāciju pakalpojumiem. Palīdzam optimizēt jūsu izstrādes darba plūsmas, izmantot Azure pārdošanas ceļu un integrēt Azure pakalpojumus, lai nodrošinātu vienmērīgu izvietošanu un pārvaldību.

Veiktspējas optimizācija

Maksimāli palieliniet lietojumprogrammu veiktspēju, izmantojot mūsu veiktspējas optimizācijas konsultāciju pakalpojumus. Mēs analizējam jūsu sistēmas, identificējam vājās vietas un īstenojam stratēģijas, lai uzlabotu lietojumprogrammu ātrumu, mērogojamību un efektivitāti.

CI/CD īstenošana

Nepārtrauktas integrācijas un nepārtrauktas izvietošanas (CI/CD) procesu ieviešana ir ļoti svarīga efektīvai programmatūras izstrādei. Mūsu eksperti palīdzēs jums racionalizēt izlaišanas ciklus, automatizēt testēšanu un nodrošināt ātrāku un uzticamāku izvietošanu.

AWS DevOps pakalpojumi

Izmantojiet Amazon Web Services (AWS) potenciālu ar mūsu AWS DevOps konsultāciju pakalpojumiem. Mūsu komanda palīdzēs ieviest labāko praksi, izmantot AWS rīkus un automatizēt jūsu infrastruktūru, lai panāktu uzticamu un mērogojamu izvietošanu.

Mākoņa izmaksu optimizācija

Mākoņa izmaksu optimizācija ir būtiska, lai maksimāli palielinātu ieguldījumu atdevi. Mūsu eksperti analizēs jūsu mākoņa infrastruktūru, identificēs izmaksu ietaupīšanas iespējas un īstenos stratēģijas, lai optimizētu mākoņa izdevumus.

DevOps integrācija un piegāde

Novērtēšana un plānošana

Mūsu novērtēšanas un plānošanas pakalpojumi ir pamats veiksmīgai DevOps integrācijai. Novērtējam jūsu esošos procesus, identificējam uzlabojamās jomas un izstrādājam ceļvedi, kas pielāgots jūsu unikālajām prasībām.

Pilotprojekta ietvara izveide

Palīdzēsim jums uzsākt DevOps ceļojumu, izveidojot izmēģinājuma sistēmu. Mūsu eksperti palīdzēs izstrādāt un ieviest mērogojamu un efektīvu DevOps sistēmu, kas atbilst jūsu biznesa mērķiem.

Procesa īstenošana

Veiksmīga pāreja uz DevOps praksi ar mūsu procesu ieviešanas pakalpojumiem. Palīdzam pieņemt elastīgas metodoloģijas, ieviest sadarbības rīkus un veicināt nepārtrauktu uzlabojumu kultūru jūsu organizācijā.

CI/CD darbplūsma

Efektīvi pārvaldiet savas programmatūras laidienus, izmantojot mūsu CI/CD darbplūsmas ieviešanu. Palīdzēsim jums automatizēt izveides, testēšanas un izvietošanas procesus, nodrošinot ātrāku un uzticamāku jaunu funkciju piegādi.

Procesu automatizācija

Automatizācija ir galvenais veids, kā samazināt manuālo darbu un palielināt efektivitāti. Mūsu eksperti palīdzēs automatizēt atkārtotus uzdevumus, nodrošinot ātrāku un precīzāku izvietošanu, novēršot kļūdas un uzlabojot produktivitāti.

Drošības integrācija

DevOps darbaskatā drošība ir vissvarīgākā. Mūsu konsultanti palīdzēs integrēt stingru drošības praksi DevOps procesos, nodrošinot lietojumprogrammu un datu aizsardzību.

Ieguvumi

Accelerated development cycle

Paātrināts izstrādes cikls

Increased application resilience

Palielināta lietojumprogrammas noturība

Faster time-to-market

Ātrāka produkta nonākšana tirgū

Reduced infrastructure maintenance costs

Samazinātas infrastruktūras uzturēšanas izmaksas

Uninterrupted delivery of new features

Nepārtraukta jaunu funkciju piegāde

Overall product improvement

Kopējais produkta uzlabojums

Mūsu praktiskā un veiksmīgā DevOps pieeja

Mēs izmantojam praktisku un veiksmīgu DevOps pieeju, kas aptver visu programmatūras izstrādes dzīves ciklu

1

Plānošana

Sadarbojieties ar ieinteresētajām personām, definējiet mērķus un izveidojiet ceļvedi veiksmīgai DevOps ieviešanai.

2

Veidošana

Izstrādājiet nepieciešamo infrastruktūru, rīkus un procesus, lai atbalstītu savas DevOps iniciatīvas.

3

Pārbaude

Ieviesiet visaptverošas testēšanas metodes, lai nodrošinātu savas kodu bāzes kvalitāti un uzticamību.

4

Izvietošana

Automatizējiet izvietošanas procesus, nodrošinot netraucētu un konsekventu izlaišanu visās jūsu vidēs.

5

Uzraudzīšana

Nepārtraukti novērojam un analizējam lietojumprogrammas un infrastruktūru, nosakot jomas, kas jāuzlabo.

6

Automatizācija

Izmantojiet automatizāciju, lai racionalizētu atkārtotus uzdevumus, uzlabotu efektivitāti un novērstu cilvēku kļūdas.

Tehnoloģijas, ar kurām mēs strādājam

Azure DevOps

Azure DevOps

AWS DevOps

AWS DevOps

VSO/TFS

VSO/TFS

Jenkins

Jenkins

MSBuild

MSBuild

TeamCity

Mūsu filozofija un vīzija

Uzticamība

Savos risinājumos par prioritāti izvirzām uzticamību, nodrošinot, ka jūsu sistēmas ir ļoti pieejamas, ar augstu veiktspēju un noturību. Mūsu mērķis ir izveidot stabilu un uzticamu DevOps infrastruktūru, kas atbalsta jūsu uzņēmējdarbību.

Caurspīdīgums

Mēs ticam atklātas un caurspīdīgas komunikācijas uzturēšanai ar saviem klientiem visas sadarbības laikā. Mūsu komanda sniedz regulārus atjauninājumus, dalās ieskatos un cieši sadarbojas ar jums, lai sasniegtu jūsu DevOps mērķus.

Partnerība

Uzņēmumā Midis mēs savas klientu attiecības uztveram kā ilgtermiņa partnerattiecības. Esam apņēmušies izprast jūsu unikālos izaicinājumus un pielāgot savus pakalpojumus jūsu īpašajām vajadzībām. Kopā mēs tiecamies pēc panākumiem un nepārtrauktiem uzlabojumiem.

Pārveidojiet savu uzņēmumu ar Midis. Sazinieties ar mums, lai ieplānotu konsultāciju un uzzinātu, kā mūsu visaptverošie tehnoloģiju risinājumi var virzīt jūsu organizāciju uz jaunām virsotnēm.