Izstrādājam Flutter aplikācijas


Aizpildiet pieteikumu

Flutter aplikāciju izstrāde


Izstrādājot Flutter lietotni, tiek izmantota vienota kodu bāze, lai veidotu starpplatformu risinājumu. Tas paātrina izstrādes laiku, samazina kļūdu skaitu un palielina atdevi.

Flutter palīdz samazināt laiku lietotnes palaišanai tirgū un izmaksas, iegūstot risinājumu, kas lietotājam pieejams dažādās platformās.


Biznesa izaicinājumi, kurus mēs varam atrisināt

​Kad nepieciešams pielāgots biznesa risinājums

Ja biznesam ir specifiski procesi, mēs izstrādāsim aplikāciju atbilstoši unikālām biznesa vajadzībām, kas darbosies dažādās platformās.

​Bizness vēlas migrēt esošo IT risinājumu uz Flutter

 Midis komanda palīdzēs pārvietot savu lietojumprogrammu uz Flutter platformu, vai arī palīdzēsim atjaunināt esošo risinājumu uz jaunāku versiju.

​Biznesam nepieciešama API izstrāde un integrācija

Midis komanda palīdzēs izstrādāt un integrēt REST API, nodrošinot IT produkta specifiskās prasības. 

​Kad biznesam nepieciešama IT produkta uzturēšana

Midis komanda sniedz pilnservisa programmmatūras izstrādes pakalpojumu, sākot ar ideju un beidzot ar sistēmas izvietošanu produkcijas vidē, atjauninājumu piegādi un ātru reaģēšanu uz klienta pieteikumiem.

Pielāgota izstrāde, izmantojot Flutter

Pielāgots biznesa risinājums

​Svītrkodu skenēšanas risinājums

Integrācija ar maksājumu sistēmām

​Integrācija ar navigācijas aplikācijām

E-komercijas risinājumi

​Aplikācija parakstam

Sadarbojieties ar mums jau šodien, lai radītu augsti mērogojamas lietotnes, izmantojot ātru izstrādi, elastīgu lietotāja saskarni un vienotu kodu bāzi tīmekļa, mobilajām un darbvirsmas ierīcēm. 

​Kāpēc izvēlēties Flutter tehnoloģiju?

​Plašas iespējas

Flutter nodrošina pilnībā funkcionējošu un lietošanai gatavu tīmekļa versiju, ko var palaist iOS, Android, Windows un Mac operētājsistēmās, nemainot pirmkodu.

​Ātrāks ceļš līdz tirgum

Flutter ir vienas kodu bāzes platforma - lai radītu dažādas lietotnes, izstrādātājs izmanto vienu programmēšanas valodu, ietaupot laiku un sniedzot iespēju IT produktam ātrāk nonākt tirgū.​​ 

​Ātrāka izstrāde

Flutter funkcija “Hot Reload” ļauj izstrādātājam nekavējoties redzēt izmaiņas bez avota koda pārkompilēšanas vai restartēšanas. Tas ievērojami paātrina izstrādes laiku.

​Samazinātas izmaksas

Flutter ļauj samazināt izmaksas, jo tiek izstrādāta aplikācija, kas darbojas gan iOS, gan Android operētājsistēmā.

Sadarbības modeļi

​Apmaksa par faktiski patērēto laiku

  Projekta ilgums no 14 dienām

 • Papildu eksperti (DevOps, BA, QA, PM)
 • Gadījumos, kad nevarat precīzi noteikt biznesa un tehniskās prasības, laika grafiku vai izmaksas. Projektu var sadalīt posmos, kotrolējot budžeta aptveri. 

Fiksēts budžets

Projekta ilgums no 3 mēnešiem

 • Detalizētas prasības un specifikācija
 • Gadījumos, kad Jums ir precīzi definētas biznesa un tehniskās prasības ar iepriekš noteiktu projekta grafiku.

​Specializēta komanda

Projekta ilgums no 12 mēnešiem

 • Ekspertu komanda Jūsu projekta vajadzībām
 •  Gadījumos, kad plānojot ilgtermiņa sadarbību, Jums ir projekts un nepieciešama ekspertu komanda ar specializētām tehnoloģiskām un biznesa nozares zināšanām.

Biežāk uzdotie jautājumi

Jā, protams, ja klientam ir nepieciešams konfidencialitātes līgums, mēs to parakstām.

Vairāk kā 12 gadu laikā esam ieguvuši plašu pieredzi dažādās nozarēs, izstrādājot risinājumus biznesam. Lielu daļu aplikāciju esam veidojuši mūsu sadarbības partneru projektos. Šī pieredze kā savos, tā arī partneru projektos ļauj mums izstrādāt jebkuras sarežģītības Flutter aplikācijas. 

Izstrādājot aplikācijas izmantojot Flutter, tās darbojas vairākās platformās. Tādējādi ar vienu izstrādes darbu iegūstat aplikāciju, kas būs pieejama lietotājiem dažādās platformās un ierīcēs.

Jā, protams, tā ir daļa no izstrādes procesa. Mēs augšupielādēsim jūsu aplikāciju gan Google Play veikalā, gan App Store un sniegsim ieteikumus mārketinga materiāliem, aprakstiem un mantotajām problēmām.

Jā, mēs to nodrošinām gadījumos, kad klients to vēlas. Tiek noslēgts līgums. Uzturēšanas periodā mēs nodrošinām aplikācijas nepārtrauktu darbību, veicam uzlabojumus un versiju atjauninājumus.

Aicinām savus klientus izmantot uzturēšanas pakalpojumu pie mums. Tādā veidā varat būt drošs, ka jūsu aplikācijas apkopes notiek paredzētajā laikā, kā arī būt mierīgs, jo izstrādātāju komandai tiek rezervēts laiks. Ja tomēr izdarāt citu izvēli, vienmēr varam uzsākt sadarbību no jauna, bet jārēķinās ar to, ka izstrādātāju komanda var nebūt pieejama uzreiz.

Projekta komanda tiek komplektēta atbilstoši vajadzībām. Biežāk tās sastāvs ir:

 • Produkta īpašnieks (product owner, no jūsu puses).
 • Scrum meistars.
 • 1-2 Flutter izstrādātāji.
 • 1 biznesa analītiķis (pēc izvēles).

Mūsu pieredze rāda, ka atbilde uz šo jautājumu kļūst skaidrāka pēc konsultācijas, kad mēs uzzinām klienta vēlmes un varam definēt sākotnējos lietotāju stāstus.

Lai vienkāršāk izprastu cenu diapazonu, iedomājieties, ka jūs pērkat jaunu auto. Tos var iedalīt dažādās klasēs, kā, piemēram, vidējā vai luksus klase. Turklāt automašīnām ir dažāda komplektācija, apsildāmie sēdekļi, riepu spiedienu kontrole utt. 

Tikai pēc tam, kad mēs izprotam jūsu aplikācijas veidu un nepieciešamo funkcionalitāti, mēs spējam piedāvāt projekta izmaksas.

Ja vēlaties uzzināt sava projekta izmaksas, piesakiet bezmaksas konsultāciju!

Pieteikt bezmaksas konsultāciju

Mēs iesākam sadarbību ar konsultāciju. Izprotot klienta vēlmes un vajadzības, dažreiz pat uzņemoties idejas ģenerāciju, mēs nonākam pie:

 1. IT stratēģija un koncepcija. Mūsu sadarbība sākas ar uzņēmuma IT stratēģijas plānošanu un koncepcijas piedāvājumu.
 2. Analīze un prototipēšana. Analizējam biznesa procesus un izstrādājam prototipu un aplikācijas dizainu.
 3. Mobilās aplikācijas izstrāde. Atbilstoši klienta sistēmas prasībām izstrādājam mobilo lietotni iteratīvā veidā.
 4. Mobilās aplikācijas piegāde uz produkcijas vidi un publicēšana. Detalizēti izplānojam piegādes procesu, lai piegāde būtu maksimāli efektīva. Publicējam lietotni Apple App Store un Google Play.
 5. Uzturēšana, konsultēšana, uzlabošana. Uzturam, veicam uzlabošanas darbus un atjaunojam aplikāciju uz jaunāku versiju.


Mēs strādājam pēc Agile metodoloģijas un tās ietvara Scrum. Tas nozīmē biežas tikšanās, ko sauc par sprintiem. Sprinta ietvarā mēs pildām noteiktos uzdevumus un sapulces laikā demonstrējam padarīto darbu. Šādā veidā mēs nodrošinām maksimāli caurspīdīgu izstrādes procesu, kas veido ciešu sadarbības saikni un uzticību mums. Sapulcēs mēs nosakām prioritātes uzdevumu izpildei, kas ļauj paveikt jūsu biznesam svarīgākās funkcijas vispirms. Arī tad, ja izstrādes laikā mainās biznesa fokusa punkti, mēs spējam ātri uz to reaģēt un vispirms piegādāt jums svarīgāko funkcionalitāti.

Pastāstiet mums par saviem mērķiem

Mēs spēsim Jums atrast pareizo risinājumu!

Thank You For Your Feedback

Our team will message you back as soon as possible.
In the meantime we invite you to visit our website.