Mākoņrisinājumu pakalpojumi jūsu uzņēmumam  


Piesakiet bezmaksas konsultāciju

Mākoņrisinājumu pakalpojumi  


Piesakiet bezmaksas konsultāciju

No stratēģijas līdz uzturēšanai: Jūsu ceļvedis uz mākoņa panākumiem

Midis saprot, ar kādiem izaicinājumiem saskaras uzņēmumi, ieviešot mākoņrisinājumus. Tāpēc mēs piedāvājam plašu pakalpojumu klāstu, lai nodrošinātu netraucētu un ērtu mākoņa izmantošanu. Mūsu ekspertu komanda ir gatava jums palīdzēt katrā solī, sākot no mākoņdatošanas stratēģijas izstrādes līdz pat nepārtrauktai uzturēšanai un atbalstam.

No stratēģijas līdz uzturēšanai: Jūsu ceļvedis uz mākoņa panākumiem

Midis saprot, ar kādiem izaicinājumiem saskaras uzņēmumi, ieviešot mākoņrisinājumus. Tāpēc mēs piedāvājam plašu pakalpojumu klāstu, lai nodrošinātu netraucētu un ērtu mākoņa izmantošanu. Mūsu ekspertu komanda ir gatava jums palīdzēt katrā solī, sākot no mākoņdatošanas stratēģijas izstrādes līdz pat nepārtrauktai uzturēšanai un atbalstam.

Mākoņa izvietošana: pareizas platformas izvēle 

AWS

AWS

  • Izmantojiet Amazon Web Services mērogojamības, uzticamības un elastības priekšrocības.
  • Optimizējiet AWS vidi veiktspējas, drošības un izmaksu efektivitātes ziņā.
  • Izmantojiet visu AWS plašā mākoņpakalpojumu komplekta potenciālu.
Microsoft Azure

Microsoft Azure

  • Izmantojiet Microsoft Azure iespējas, lai nodrošinātu nevainojamu integrāciju ar Microsoft produktiem.
  • Maksimāli palieliniet Azure plašo mākoņa resursu vērtību savām lietojumprogrammām un datiem.
  • Optimizējiet Azure izvietošanu, lai nodrošinātu efektivitāti un rentabilitāti.

Vai esat gatavi izvietot lietojumprogrammas mākonī? Sazinieties ar mums, lai izpētītu jūsu uzņēmumam piemērotākos izvietošanas risinājumus un spertu pirmo soli ceļā uz mākoņa izcilību.

Mākoņa ieviešanas stratēģijas

Migrācija

Esošās infrastruktūras migrācija uz mākoni var būt sarežģīts process. Mūsu pieredzējušie konsultanti cieši sadarbosies ar jūsu komandu, lai izstrādātu pielāgotu migrācijas plānu, kas samazina traucējumus un palielina efektivitāti. Mēs atrisināsim tehniskos jautājumus, lai jūs varētu koncentrēties uz sava uzņēmuma vadību.

Konsultācija

Neesat pārliecināts, ar ko sākt savu mākoņa ceļojumu? Mūsu konsultāciju pakalpojumi ir paredzēti, lai palīdzētu jums orientēties mākoņdatošanas sarežģītībā. Mūsu ekspertu komanda novērtēs jūsu pašreizējo IT infrastruktūru, noteiks uzlabojamās jomas un izstrādās pielāgotu mākoņpakalpojumu stratēģiju, kas atbilst jūsu biznesa mērķiem.

Consulting
Deployment

Izvietošana

Kad mākoņa stratēģija ir izstrādāta, mēs parūpēsimies par izvietošanas procesu. Neatkarīgi no tā, vai izvēlaties AWS, Microsoft Azure vai citu mākoņplatformu, mūsu sertificētie inženieri nodrošinās vienmērīgu pāreju. Mēs konfigurēsim jūsu mākoņvidi, migrēsim jūsu datus un optimizēsim veiktspēju, lai nodrošinātu vislabākos rezultātus jūsu uzņēmumam.

Uzturēšana

Lai nodrošinātu optimālu veiktspēju un drošību, mākoņrisinājumiem ir nepieciešama pastāvīga uzturēšana. Mūsu atbalsta komanda uzraudzīs jūsu mākoņtehnoloģiju infrastruktūru, regulāri veiks atjauninājumus un labojumus. Izmantojot mūsu proaktīvo pieeju uzturēšanai, jūs varat koncentrēties uz sava biznesa attīstību, kamēr mēs parūpēsimies par visu pārējo.

DevOps

DevOps prakses ieviešana ir ļoti svarīga, lai mākoņa vidē panāktu veiklību un efektivitāti. Mūsu DevOps eksperti palīdzēs jums racionalizēt izstrādes un darbības procesus, automatizēt darba plūsmas un uzlabot sadarbību starp komandām. Izmantojot nozares labāko praksi, mēs nodrošināsim jūsu organizācijai iespēju ātrāk piegādāt augstas kvalitātes programmatūru.

Ārkārtas situāciju atveseļošana

Ļoti svarīgi ir pasargāt uzņēmumu no datu zuduma un dīkstāves. Mūsu avāriju seku novēršanas pakalpojumi nodrošina, ka jūsu svarīgākās sistēmas un dati ir dublēti un tos var ātri atjaunot avārijas gadījumā. Mēs sadarbosimies ar jums, lai izstrādātu stabilu un jūsu īpašajām vajadzībām pielāgotu avārijas seku novēršanas plānu, lai jūs varētu būt mierīgi, zinot, ka jūsu uzņēmums ir sagatavots neparedzētiem gadījumiem.

DevOps

DevOps konsultāciju pakalpojumi: savas izstrādes racionalizēšana 

DevOps nav tikai modes vārds, tas ir attīstību vecinošas pārmaiņas uzņēmumiem, kas vēlas paātrināt programmatūras piegādi un uzlabot sadarbību starp izstrādes un operāciju komandām. Mūsu DevOps konsultāciju pakalpojumi palīdzēs jums ieviest DevOps praksi un rīkus, kas pielāgoti jūsu organizācijas vajadzībām. Mēs palīdzēsim visā jūsu DevOps ceļojumā, sākot ar nepārtrauktu integrāciju un piegādi un beidzot ar automatizētu testēšanu un uzraudzību.

devops engineer

Sāciet jau šodien

Vai esat gatavi izpētīt mākoņrisinājumu pakalpojumu priekšrocības savam uzņēmumam? Sazinieties ar mums tagad, lai plānotu konsultāciju un spertu pirmo soli ceļā uz mākoņtehnoloģiju potenciāla pilnīgu atraisīšanu.