Odoo risinājums klientu attiecību un pārdošanas vadībai


Pārvaldiet pārdošanas piltuvi no jauna klienta līdz parakstītam elektroniskajam dokumentam


Pieteikt bezmaksas konsultāciju


Pārdošanas procesa kontrole


Odoo ļauj Jūsu pārdošanas komandām viegli organizēties, gudrāk pārdot un veidot ilglaicīgas klientu attiecības. Tā ir vienkārši lietojama, elastīga un sniedz pilnīgu integrāciju un izsekojamību visā platformā.

CRM modulis sniedz funkcionālu rīku pārdošanas komandai, lai identificētu jaunus klientus, veicināt attiecības ar tiem, kontrolējot visa ceļa garumā līdz noslēgtam līgumam.

Pārdošanas modulis ir viens no galvenajiem moduļiem, jo tas veic pārdošanas pasūtījumu pārvaldību. Šis modulis ļauj efektīvi kontrolēt pārdošanas nodaļu, vienkārši izveidot jaunu pārdošanas pasūtījumu no uzvarētās iespējas. Odoo pārdošanas vadības modulis ir savstarpēji saistīts ar e-pastiem, kur Jūs varat nosūtīt rēķinu tieši no sistēmas. 


Kāpēc biznesam nepieciešams Odoo CRM un pārdošanas risinājums?

Identificējiet jaunas pārdošanas iespējas labāk

Odoo var apkopot jaunos klientus no dažadiem aspektiem, neatkarīgi no tā, vai tā ir e-pasta mārketinga kampaņa, vai arī mājas lapā aizpildīta kontaktforma.

Saņemiet pārdošanas eksperta panākumu atskaites un pārdošanas tendences reāllaika ziņojumos

Pārdošanas komandai ir kritiski svarīgi kontrolēt savus veiktspējas rezultātus atbilstoši pieņemtajiem KPI un sekot tiem reāllaikā no jebkuras vietas.

Veiciniet attiecības ar klientiem pārskatāmā un viegli pārvaldāmā veidā

Odoo nodrošina metodoloģisku pieeju klienta attiecību veidošanā. ERP palīdz veicināt un mērktiecīgi virzīt klientu uz priekšu pārdošanas piltuvē līdz veiksmīga darījuma noslēgšanai.

Iegūstiet ienākumus dažos klikšķos

Odoo padara pārdošanas komandas ikdienu vienkāršāku, nodrošinot pēc iespējas mazāk klikšķu, lai atrastu informāciju par ienākumiem un klientiem.

Automatizējiet pārdošanu

Sistēma automātiski aktivizē krājumus un izveido rēķinu, tiklīdz tiek veikts pārdošanas pasūtījums. Viss pieejams un pārvaldāms vienā platformā.

Efektīvi kontrolējiet klientu pārdošanas ceļā


Odoo CRM vienkārši apstrādā jaunos klientus, ievācot datus no dažādiem avotiem, kā e-pastiem vai mājas lapas kontaktformām. Tālāk viena klikšķa palīdzību klientus pārveido par iespējām un tālāk pārvalda pārdošanas piltuvē.

Ar Kanban skata palīdzību CRM lietotnē var vienkārši izsekot klienta pārvietošanos piltuvē neatkarīgi no pārdošanas cikla, kas var būt kā viena diena, tā arī vairāki mēneši.

Iegūstiet labi organizētu darbu, kontrolējot klienta pārvietošanos piltuves posmos un nezaudējot kartītes, pat ja pārdošanas cikls norit vairākus mēnešus. Tas padara attiecības ar klientiem spēcīgākas, veidojot ilggadējas sadarbības saites.

Vienkārši un ātri veidojiet pārdošanas piedāvājumu


Odoo sniedz iespēju ātri izveidot pārdošanas piedāvājumu, nepametot jaunā klienta kartīti. Nospiežot pogu "Izveidot piedāvājumu", pievienojiet produktus vai pakalpojumus un nosūtiet tos, izmantojot e-pastu. 

Pārdošanas veidošanas iespējai nepieciešams Pārdošanas modulis. Padariet šo procesu maksimāli ātru, izveidojot dokumentu sagataves no galvenajiem pārdošanas piedāvājumiem, samazinot klikšķu skaitu līdz minimumam. Laiks ir nauda, un Odoo ir platforma, kura palīdzēs samazināt liekās darbības, padarot pārdošanas speciālistu ikdienas darbu efektīvāku un produktīvāku.
Pārdošanas piedāvājums, kas palīdz sasniegt rezultātu


Odoo sistēmā ir padomāts par visu. Pārdošanas piedāvājuma konstrukcija sniedz visus nepieciešamos datus, lai klients to apstiprinātu. Pats dokuments pieejams kā PDF, tā arī tieššaistes formātā. Tas lauj veikt gan dokumenta parakstu, gan piedāvājuma apmaksu. Gadījumos, kad ir jautājumi, turpat zemāk var tos uzdot un saņemt atbildes uz tiem.

Plaša funkcionalitāte, kas vērsta uz maksimāla rezultāta sasniegšanu. Klients var pievienot papildu produktus, kurus, izskatot piedāvājumu, var pievienot ar vienu klikšķi, automātiski atjaunojot piedāvājumu tiešsaistē. Tas veicinās vidējā čeka summas palielināšanos.

 


Viss nepieciešamais produktīvam darbam

Kalendāru sinhronizācija

Odoo palīdz būt organizētam, plānojot savu laiku, rezervējot dienu un laiku. Odoo Kalendārs automātiski sinhronizējas ar Google Kalendāru, kas nodrošina ar vienotu informāciju neatkarīgi no tā, no kādas ierīces pieslēdzaties vai kādu rīku lietojat.

Aktivitāšu pārskats

Organizējiet pārdošanas aktivitātes un pārraugiet kopējo uzņēmuma situāciju pēc klientu kartītiem un atbildīgajiem speciālistiem. Kontrolējiet, vai tiek veiktas visas nepieciešamās darbības, lai sasniegtu uzņēmuma mērķus.

Atskaites

Odoo sniedz pilnīgu atskaišu funkcionalitāti, lai varētu pārraudzīt individuālu un komandas pārdošanas speciālistu sniegumu. Izvēlieties nepieciešamos atskaites punktus, salīdzināšanas kritērijus, laika periodus u.c., lai varētu precīzi noteikt eosšo situāciju uzņēmumā ar reāllaika datiem.Odoo CRM un pārdošanas moduļu savienojamība


Odoo ir modulāra platforma, kas sniedz plašas iespējas uzņēmējdarbības vadībai. CRM un pārdošanas lietotnes ir pilnībā savienojamas ar citām Odoo lietotnēm:


E-pastu mārketings

E-pastu mārketinga iespējas, izsūtot pielāgotu ziņu dažādiem kontaktu sarakstiem. 

Rēķinu izrakstīšana

Pārveidojiet pārdošanas piedāvājumu par rēķinu ar vienu klikšķi.

Tīmekļa vietnes

Ļauj veidot pārdošanas piedāvājumu tiešsaistē, pievienojot pielāgojamus blokus. 

Grāmatvedības

Automātiski izveido rēķinu, balstoties uz pārdošanas pasūtījumu, piegādes pasūtījumu vai līgumu.

Padariet pārdošanas procesu ērtāku

Lai padarītu klientu pieredzi maksimāli poztīvu, pārdošanas procesu iespējams papildināt ar pārdošanas un piegādes sistēmu funkcionalitāti. Mēs pielietojam savas zināšanas un pieredzi Odoo lietotņu izstrādē, tādējādi padarot pieejamus lokalizētus risinājumus mūsu klientiem, savienojot nepieciešamās sistēmas ar Odoo.


Apmaksas integrācija

​Uzzināt vairāk


Piegādes integrācija

​Uzzināt vairāk

Midis klienti, kuri izvēlējās Odoo ERP risinājumu

 

 

Uzziniet vairāk par Odoo CRM

CRM sistēmu salīdzināšanas e-grāmata (ENG)


Satura rādītājs

 1. Ievads
  • Iepazīstināšana ar mūsdienās pieejamām CRM sistēmām
  • Iespēju salīdzināšana
 2. Ievads CRM programmatūrā
  • Salesforce
  • Zoho CRM
  • SugarCRM
  • Pipedrive
  • Odoo Online
 3. Funkcinalitātes salīdzināšana
  • CRM
  • Pārdošana
  • Mārketings
  • Produktivitāte un lietojamība
 4. Lietotāja saskarne
 5. Cenas un nosacījumi
 6. Tirgus tendences
 7. Secinājums

Lejupielādēt

Pastāstiet mums par saviem mērķiem

Mēs spēsim Jums atrast pareizo risinājumu!