Cilvēkresursu vadība


Pārvaldiet cilvēkresursus profesionāli un efektīvi, sākot ar darba sludinājumu un atlases posmiem un beidzot ar darba algas aprēķināšanu, balstoties uz darba laika uzskaites tabulu


Pieteikt bezmaksas konsultāciju

Kāpēc uzņēmumam

ir svarīga cilvēkresursu vadība?


Cilvēkresursu vadības nodaļai ir būtiska loma uzņēmuma attīstībā, atbildot par darbinieku labklājību. Šajā nodaļā tiek izstrādātas metodes, lai nodrošinātu augstas veikspējas standartus un uzlabotu uzņēmuma morāli. Cilvēkresursu menedžeru pienākums ir noteikt darbinieku apmierinātību, kas nav viennozīmīgs mērījums.

Lai uzņēmuma darba ikdienā varētu efektīvi un produktīvi izpildīt šos uzdevumus, Odoo piedāvā plašu funkcionalitātes sarakstu. ERP sistēma nodrošina vienkāršu procesu un informācijas pārvaldību. Programmatūra aptver personāla informācijas glabāšanu, darbinieku attiecību pārvaldi, algas aprēķināšanu, administrēšanas un lietvedības procesu optimizāciju un automatizāciju.

Apskatīsim, kā Odoo var attīstīt cilvēkresursu vadības darba horizontu.


Biznesa ieguvumi, integrējot Odoo cilvēkresursu vadības lietotnes

​Visaptveroša cilvēkresursu vadības funkcionalitāte

Odoo piedāvā funkcijas, kā pieņemšanu darbā, darbinieku novērtēšanu, izdevumus, atvaļinājumus, apmeklējumus u.c.

​Reāllaika paziņojumi

Odoo veic paziņojumus par visiem atvaļinājumu pieprasījumiem, piešķiršanas pieprasījumu, pieteikumiem u.c.

​Vienkārša darba laika uzskaites kontrole

Odoo nodrošina apmeklējuma izsekošanu un informācijas kārtošanu pēc projekta, klienta vai uzdevuma.

​Izdevumu pārvaldība

Ar Odoo personāla vadītājs var pārskatīt visus izdevumus un apstiprināt vai noraidīt atmaksas pieprasījumu.

​Vienkārša un intuitīva darbinieku vadība


Odoo darbinieku lietotne sniedz iespēju glabāt informāciju par darbiniekiem: personas datus, prasmes, CV. Lietotne ļauj vienkāršā veidā pievienot jaunus darbiniekus vai atlaist iepriekšējos.

Neatkarīgi no tā, vai uzņēmums ir mazs vai liels, atbilstoši tam ir iespēja veidot nodaļas. Tas palīdzēs būvēt spēcīgu personāla hierarhiju, kurā vienkārši izprotama katra loma un piekļuve informācijai.

Plānojiet darba grafiku ātrāk


Darba nedēļas plānošana kļūst vienkāršāka, izmantojot Odoo, kas palīdz ekonomēt laiku, efektīvi izmantot resursu, analizēt paveikto un labāk plānot nākotni.

 Uzraugiet katra darbinieka grafiku un amata lomas.

 Veidojiet maiņu ātri, izmantojot iepriekš sagatavotu veidni, kurā pieejama informācija par darbinieku, projektu, lomu, uzdevumiem, u.c.

 Vienkāršā veidā aizpildiet atvērtās maiņas, ļaujot kolēģiem pieteikties, nospiežot piešķiršanas pogu.

Pārliecinieties, ka darbinieki izmanto savu atvaļinājumu laicīgi


Ja vēlaties atvieglot atvaļinājumu uzskaites procesu, vairs nelietot izklājlapas, dažādas programmas vai arī kopumā uzlabot šo procesu, Odoo Jums palīdzēs atrisināt šo jautājumu.

 Uzziniet reāllaikā, cik ir pieejamu brīvo dienu.

 Iesniedziet elektronisko atvaļinājuma pieteikumu un aizmirstiet par nozaudētiem vai laikus neapstiprinātiem papīra iesniegumiem.

 Samaziniet papīra dokumentu izmantošanu uzņēmumā.

 Pievienojiet Odoo parakstu moduli un sniedziet darbiniekiem iespēju parakstīt iesniegumus elektroniski.

​Efektīvs un optimizēts darbinieku atlases process


Odoo personāla atlases modulis palīdz labāk atlasīt kandidātus uz vakantajām pozīcijām uzņēmumā, automatizējot šo procesu, un efektīvi plānot savu darba laiku.

 Modulis publicēvakances tīmekļa vietnē, un tajā var sekot pieteikšanās un darbā pieņemšanas procesam.

Modulī var paredzēt pretendentu skaitu uz katru amatu, kā arī var redzēt, kuri no sludinājumiem jau ir publicēti, bet kuri - nē.

Modulī ir iespējams definēt atlases posmus un intervētājus. Piemēram, pirmā intervija, otrā intervija, pārrunas, līguma slēgšana utt.

Viss nepieciešamais

lai nodrošinātu darba vidi, kas apmierina darbiniekus un ļauj tiem attīstīties

Autoparks

Odoo palīdz pārvaldīt uzņēmuma trasportlīdzekļus, apdrošināšanu un izmaksas. Sekojiet līdzi katram transportlīdzeklim vienā sistēmā: degvielas žurnāla ieraksti, braukšanas un apkalpošanas servisu vēsture, odometra vērtība u.c.

Izmaksas

Veidojiet, apstipriniet vai noraidiet izdevumu iesniegumu ar vienu klikšķi. Pārvaldiet visas darbinieku izmaksas, neatkarīgi no to veida, vai tie ir ceļa izdevumi, biroja piederumi vai citi izdevumi.

Apmācības

Izveidojiet apmācības materiālu un paaugstiniet savu darbinieku profesionālo līmeni vai sagatavojiet apmācības kursu un ietaupiet laiku jauno darbinieku apmācībām.

Ērta un efektīva darba laika uzskaite

Darba laika uzskaite


Odoo palīdz kontrolēt laiku dažādos laika griezumos. Izsekojiet laika patēriņu katram uzdevumam visos projektos un pārliecinieties, ka viss notiek pēc plāna. Samaziniet kļūdas nostrādātajās darbinieka stundās, aprēķinot algu, un samaziniet kļūdas, kas rodas cilvēciskā faktora dēļ. 

Darbinieku apmeklētība


Sekojiet tam, vai darbinieki ierodas laicīgi. Odoo nodrošina apmeklējuma fiksēšanu, pieslēdzoties sistēmai vai ar fizisku rīku palīdzību, ļaujot darbiniekam ienākt telpā, uz durvīm skenējot elektronisko karti vai ievadot PIN kodu terminālī.

Cilvēkresursu vadības moduļu savienojamība


Odoo ir modulāra platforma, kas sniedz plašas iespējas uzņēmējdarbības vadībai. Cilvēkresursu vadības lietotnes ir savstarpēji savienojamas, paplašinot funkcionalitāti un biznesa iespējas:


Rekomendācijas

Izveidojiet atalgojumu sistēmu, stimulējot darbiniekus jaunu kolēģu piesaistei.

Vērtējumi

Organizējiet novērtējumus, stimulējot darbiniekus augt un attīstīties.

Projekti

Pārvaldiet projektus, komandas un failus, viegli deleģējot uzdevumus, un kontrolējiet katru posmu. Sekojiet pavadītajam laikam projektu uzdevumu izpildē.

Grāmatvedības

Veiciet precīzus un savlaicīgus maksājumus, balstoties uz darba laika uzskaites tabulām.

Midis klienti, kuri izvēlējās Odoo ERP risinājumu

 

 

Pastāstiet mums par saviem mērķiem

Mēs spēsim Jums atrast pareizo risinājumu!