ECOLINES OPERATORA DARBA VIRSMA

Reāllaika autobusu maršrutu pārvalde interaktīvā veidā

Visi Ecolines transportlīdzekļi ir redzami interaktīvā kartē, kas uzskatāmi atspoguļo reāllaika situāciju. Negadījumu vai citu sarežģījumu laikā, Ecolines spēj noteikt tuvāko remontdarbnīcu, pieturu vai autobusu, kurš spētu uzņemt papildus pasažierus

20 REIZES ĀTRĀK TIEK NOVĒRSTI AUTOBUSU SALŪŠANAS GADĪJUMI

Odoo • Text and Image

Autobusa biļete vairs nav tikai papīra gabals


Ecolines OWS ir sistēma , kura augšupielādē informāciju par autobusiem, pasažieriem, dispečerpunktiem. Sistēma parāda esošos uzņēmuma autobusus, to maršrutus, vadītāju informāciju, galamērķus, iegādātās biļetes un pat pasažieru esamību tajos. Sistēma ir izstrādāta līdz tādam līmenim, ka darbiniekam nav nepieciešams sarežģīts apmācību process, sistēma ir interaktīva un lietotājam viegli saprotama. Sistēmai var piekļūt jebkurš darbinieks un dati saglabājas mākoņrisinājumā. Tagad iegādājoties Ecolines biļeti, tā vairs nav "papīra gabals", tā ir garantija pasažierim tikt līdz galapunktam.

Odoo • Text and Image

Uzdevums

Ecolines paredz, ka palielinot operatora spēju risināt ar pārsēšanos vai transportlīdzekļa salūšanu saistītos sarežģījumus var iegūt papildu klientu uzticamību un krasi samazināt administratīvās izmaksas.

Risinājums

Ecolines OWS -sistēma, kura atspoguļo autobusu informāciju reāllaikā.

​Rezultāts

Vienota autobusu kontroles sistēma Pasažieru spēja noteikt sēdvietas esamību autobusos. Ērta un interaktīva platforma Klientu garantu par drošību izmantojot Ecolines pakalpojumus.