LATVIJAS BANKAS INTERAKTĪVIE ZINĀŠANU CENTRI

Latvijas bankas interaktīvie zināšanu centri.

 

APLŪKO ZINĀŠANU CENTRU INTERAKTĪVĀ VEIDĀ

Odoo • Text and Image

Uzzini par finansēm


Zelts un cilvēki; muzeji tiešsaistē un eksperti ir trīs multimediji, kuri zināšanu centra apmeklētājiem ļauj uzzināt par finansēm, to vēsturi un procesiem daudz interaktīvā un saprotamā formā. Multimediji tā lietotājam dot iespēju izvēlēties viņam nepieciešamās sadaļas, kā arī izvēlēties multimedija atskaņošanas gaitu. Izmantojot multimedijus lietotājam tiek dota iespēja atbildēt uz vairākiem jautājumiem, uzzināt par finanšu aprites procesu vēsturi, kā arī pārbaudīt esošās zināšanas par finansēm.

Odoo • Text and Image
Odoo • Text and Image

Uzdevums

Interaktīvu zināšanu centru izveide piesaista lielāku apmeklētāju skaitu visās vecuma grupās, kā arī apmeklētājam palīdz gūt priekšstatu par finansēm daudz saprotamākā veidā.

Risinājums

Zelts un cilvēki; muzeji tiešsaistē un eksperti, multimediji, kuri ļauj zināšanu centra apmeklētājam iegūt informāciju ērtākā un interaktīvākā veidā.

Rezultāts

Interaktīva zināšanu centra izveides iespējas. Sniegt iespēju apmeklētājiem pārvaldīt multimediju un prezentācijas saturu. Sniegt iespēju apmeklētājiem iegūt zināšanas daudz produktīvākā veidā.