Lokālās infrastruktūras migrācija uz AWS

Kā AWS konsultācijas partneri mēs palīdzam organizācijām novērtēt IT infrastruktūru, programmatūru un lietotnes, IT arhitektūras risinājumu un pārvietot darba slodzes uz AWS

 

Pieteikt bezmaksas konsultāciju 

Klienta migrācijas ceļojums​

1. solis

Novērtējums

Izveidojam projekta kopējo izmaksu modeli, lai pamatotu biznesa migrāciju​

2. solis

Mobilizācija

Veidojam jūsu spējas un pieredzi tajā, cik vienkārši ir migrēt uz AWS

3. solis

Migrācija un modernizācija

Migrējam jūsu datus, pārvaldām un optimizējam mākoņa vidi un lietotnes

1. solis: Novērtējam Jūsu gatavību​


Tas ir sākums jūsu ceļojumam uz labi izplānotu un izpildītu migrāciju.  Migrācijas gatavības novērtējums (The Migration Readiness Assessment - MRA)  palīdz saprast organizācijas iespējas, gatavību un apņemšanos pāriet uz mākoņu risinājumu. Migrācijas klientu ceļojuma novērtēšanas posmā mēs cieši sadarbojamies ar AWS migrācijas vērtēšanas komandu, lai izveidotu uzņēmējdarbības pamatu pārmaiņām. Mēs izmantojam migrācijas novērtētāja rīku, lai vienkāršotu lokālā aprēķina, lokālās krātuves, atmiņas resursu un izmantošanas atklāšanu. Mēs pielāgojam vietējo infrastruktūru AWS resursiem un atrodam labāko instances lielumu, licencēšanas opciju un krātuves veidu.


Piesakiet bezmaksas MRA

2. solis: Mobilizējam resursus


Tiklīdz ir piegādāts projekts, mēs veicam detalizētu vajadzību analīzi, izstrādājam migrācijas plānu un aprēķinām saistītās izmaksas, identificējam drošības atbilstības, automatizācijas vajadzības u.c. kritērijus. Šis posms palielina jūsu spēju migrēt uz mākoni un darboties tajā: koncentrējoties uz darbības gatavību, prasmju attīstību, spēcīgu migrācijas plānu, ieskaitot sākotnējās migrācijas. Šīs sākotnējās slodzes parasti nav kritiskas misijai, un tās bieži var būt atsevišķas vai atkārtojamas nākotnē.

3. solis: Migrējam un modernizējam darba slodzes


Migrācijas posms var ietvert dažādas migrācijas stratēģijas, kur vispopulārākās ir   atkārtota izvietošana hostingā (pacelšana un pārvietošana)*   un   atkārtota izvietošana platformā (pacelšana un aizvietošana)**.   Mēs noteikti plānojam izmaksas un darbības, kas saistītas ar katru migrācijas modeli, un atbalstām, lai migrācija varētu noritēt ātri un efektīvi. Sekojam darbam, lai izveidotu pamatfunkcijas, kas novedīs pie secīgas migrācijas, izveidojot pilna mēroga mākoņu darbības modeli.

*Atkārtota izvietošana hostingā (pacelšana un pārvietošana)

Līdzvērtīgas lietotnes tiek migrētas uz AWS ar minimālu piepūli, lai tās darbotos uz AWS. Krātuves migrēšana ir nepieciešama (bez konvertēšanas).

**Atkārtota izvietošana platformā (pacelšana un aizvietošana)

Operētājsistēma vai datubāze tiek atjaunināta uz AWS. Krātuves migrēšana ir nepieciešama. Lietotnes tiek atkārtoti instalētas paredzētajam mērķim. Stingri ieteicams izmantot Lietotāja piekrišanas testēšanu (User Acceptance Testing - UAT). Datu bāzi pārvieto uz Amazon RDS. Piemēram, no Windows 2003 līdz Windows 2012, Windows 2008 un vecākas versijas, RHEL un zemāk, Oracle 8 līdz 11, visas datubāzes, jaunie lietotņu laidieni, visas kopas (MS kopa, DR) un Microsoft SQL tehnoloģijas (RDS).