Uzņēmumu programmatūras uzturēšana un atbalsts


Piesakiet bezmaksas konsultāciju

Uzņēmumu programmatūras uzturēšana un atbalsts


Piesakiet bezmaksas konsultāciju

Mūsu uzņēmuma programmatūras uzturēšanas un atbalsta pakalpojumi ir izstrādāti tā, lai nodrošinātu, ka jūsu programmatūra ir uzticama, droša un atjaunināta, ļaujot jums koncentrēties uz pamatdarbību.

Programmatūras atbalsta pakalpojumi 

Visaptverošais pakalpojumu klāsts ietver plašu programmatūras atbalsta un uzturēšanas piedāvājumu klāstu, lai apmierinātu jūsu īpašās vajadzības.

Level 1 Support

1. līmeņa atbalsts

1. līmeņa atbalsts sniedz tūlītēju palīdzību vienkāršu programmatūras problēmu risināšanā, nodrošinot, ka jūsu darbinieki var saglabāt produktivitāti bez traucējumiem. Mēs saprotam, cik svarīgi ir ātri rast risinājumu, un mūsu eksperti ir apmācīti, lai novērstu visas iespējamās tehniskās problēmas.


Level 2 Support

2. līmeņa atbalsts

Ja ar 1. līmeņa atbalstu nepietiek, mūsu 2. līmeņa atbalsta komanda ir gatava iesaistīties. Ekspertiem ir padziļinātas zināšanas par jūsu programmatūru, un viņi var precīzi un efektīvi risināt sarežģītas problēmas. Esiet droši, ka mēs atjaunosim jūsu programmatūras nevainojamu darbību.

Level 3 Support

3. līmeņa atbalsts

Kritisku un augstas prioritātes problēmu gadījumā 3. līmeņa atbalsta komanda ir gatavībā. Šiem ekspertiem piemīt padziļinātas problēmu novēršanas prasmes, un viņi var atrisināt pat vissarežģītākās problēmas. Mēs lepojamies ar to, ka sniedzam visaptverošu atbalstu visos līmeņos.

Level 4 Support

4. līmeņa atbalsts

Papildus mūsu plašajiem atbalsta pakalpojumiem mēs piedāvājam 4. līmeņa atbalstu pielāgotiem risinājumiem. Mūsu komanda cieši sadarbosies ar jums, lai izprastu jūsu unikālās prasības un sniegtu pielāgotu atbalstu, kas atbilst jūsu biznesa mērķiem.

Lietojumprogrammu uzturēšanas pakalpojumi 

Mūsu lietojumprogrammu uzturēšanas pakalpojumi ir pielāgoti, lai nodrošinātu, ka jūsu programmatūra turpina attīstīties, optimāli darbojas un ir droša.

Lietojumprogrammu attīstība

Attīstoties tehnoloģijām, jāattīstās arī jūsu lietojumprogrammām. Mūsu lietojumprogrammu attīstības pakalpojumi nodrošina, ka jūsu programmatūra atbilst jaunākajām nozares tendencēm un sasniegumiem. Palīdzēsim jums optimizēt jūsu lietojumprogrammas, lai nodrošinātu maksimālu efektivitāti un veiktspēju.

Lietojumprogrammu veiktspējas pārvaldība

Neļaujiet, lai veiktspējas problēmas palēninātu jūsu uzņēmējdarbību. Mūsu lietojumprogrammu veiktspējas pārvaldības pakalpojumi identificē vājās vietas un optimizē jūsu programmatūru, lai nodrošinātu izcilu ātrumu un atsaucību. Nodrošiniet lietotāju apmierinātību un jūsu darbības raitu ritējumu.

Lietojumprogrammu drošības pārvaldība

Drošība ir jebkura uzņēmuma programmatūras galvenā prioritāte. Mūsu lietojumprogrammu drošības pārvaldības pakalpojumi nodrošina proaktīvus pasākumus, lai aizsargātu jūsu lietojumprogrammas no apdraudējumiem un ievainojamībām. Esiet mierīgi, zinot, ka jūsu programmatūra ir aizsargāta pret iespējamiem riskiem.

Lietojumprogrammu atbilstības pārvaldība

Mūsdienās uzņēmumiem ir ļoti svarīgi ievērot nozares noteikumus. Mūsu lietojumprogrammu atbilstības pārvaldības pakalpojumi nodrošina, ka jūsu programmatūra atbilst visiem nepieciešamajiem standartiem un prasībām. Palīdzēsim jums viegli pārvarēt sarežģītas atbilstības perspektīvas.

Papildu pakalpojumi tehniskās apkopes atvieglošanai 

Mēs piedāvājam virkni papildu pakalpojumu, lai vēl vairāk racionalizētu jūsu programmatūras uzturēšanu un atbalstu.

CI/CD and DevOps implementation

CI/CD un DevOps ieviešana

Efektīvai programmatūras izstrādei ir nepieciešami pareizi procesi. Mūsu CI/CD un DevOps ieviešanas pakalpojumi nodrošina netraucētu sadarbību, nepārtrauktu integrāciju un ātru izvēršanu. Racionalizējiet savu izstrādes ciklu un uzlabojiet laiku, kas nepieciešams, lai palaistu produktu tirgū.

Cloud migration

Migrācija uz mākoni

Migrācija uz mākoni var būt sarežģīts uzdevums. Mūsu mākoņmigrācijas pakalpojumi nodrošina vienmērīgu pāreju, samazinot dīkstāves laiku līdz minimumam un nodrošinot datu integritāti. Izbaudiet mākoņtehnoloģiju priekšrocības bez galvassāpēm.

Cloud resource management

Mākoņu resursu pārvaldība

Izmantojiet mākoņa iespējas bez sarežģījumiem. Mūsu mākoņa resursu pārvaldības pakalpojumi palīdz optimizēt mākoņa infrastruktūru, nodrošinot rentabilitāti un mērogojamību. Ļaujiet mums risināt sarežģītus jautājumus, lai jūs varētu pievērsties savai pamatdarbībai.

IT infrastructure services

IT infrastruktūras pakalpojumi

Stabila IT infrastruktūra ir jebkura veiksmīga uzņēmuma mugurkauls. Mūsu IT infrastruktūras pakalpojumi piedāvā visaptverošu atbalstu jūsu aparatūras un tīkla infrastruktūrai. Mēs parūpēsimies par jums, sākot no instalācijas un beidzot ar jauninājumiem.

Programmatūras lietojumprogrammu uzturēšana - mūsu pieeja

Mūsu visaptverošā pieeja programmatūras lietojumprogrammu uzturēšanai nodrošina, ka jūsu programmatūra vienmēr ir vislabākajā stāvoklī.

1

Prasību apkopošana

Lai nodrošinātu efektīvu programmatūras uzturēšanu, ir būtiski saprast jūsu konkrētās vajadzības. Mūsu komanda cieši sadarbosies ar jums, lai apkopotu detalizētas prasības un attiecīgi pielāgotu savus pakalpojumus.

2

Uzturēšanas piedāvājums

Kad būsim ieguvuši skaidru priekšstatu par jūsu prasībām, mēs izstrādāsim visaptverošu tehniskās apkopes priekšlikumu. Šajā piedāvājumā ir izklāstīts darba apjoms, termiņi un izmaksas, nodrošinot pilnīgu pārredzamību.

3

Testēšana

Rūpīga testēšana ir būtiska, lai nodrošinātu programmatūras uzticamību un stabilitāti. Mūsu stingrās testēšanas procesi identificē un novērš jebkādas kļūdas vai problēmas, garantējot nevainojamu lietotāja pieredzi.

4

Programmatūras analīze

Jūsu programmatūras veiktspējas analīze palīdz mums noteikt jomas, kurās nepieciešami uzlabojumi. Programmatūras analīzes pakalpojums sniedz vērtīgu ieskatu jūsu programmatūras funkcionalitātē un iesaka uzlabojumus optimālai veiktspējai.

5

Infrastruktūras stabilitātes novērtējums

Lai uzturētu stabilu programmatūras vidi, mēs regulāri novērtējam jūsu infrastruktūru. Tas nodrošina, ka jūsu programmatūra spēj bez traucējumiem izpildīt jūsu biznesa prasības.

6

Izlaišana un ziņošana

Lai programmatūra būtu mūsdienīga, ir svarīgi regulāri atjaunināt un izlaist jaunākās versijas. Mūsu komanda nodrošinās visus izlaišanas procesa aspektus, sniedzot jums detalizētus pārskatus par veiktajām izmaiņām un to ietekmi.

Ko jūs saņemat

Izvēloties mūsu uzņēmuma programmatūras uzturēšanas un atbalsta pakalpojumus, jūs varat izmantot virkni priekšrocību, kas uzlabo jūsu programmatūras veiktspēju.

Elastība

Mēs saprotam, ka ikviens uzņēmums ir unikāls. Mūsu tehniskās apkopes un atbalsta pakalpojumi ir pielāgoti jūsu īpašajām prasībām, nodrošinot elastību, kas nepieciešama, lai piemērotos mainīgajām biznesa vajadzībām.

Proaktīva uzraudzība

Profilakse ir labāka nekā ārstēšana. Mūsu proaktīvās uzraudzības pakalpojumi rūpīgi uzrauga jūsu programmatūru, identificējot iespējamās problēmas, pirms tās pārvēršas par lielām raizēm. Esiet soli priekšā ar mūsu modrās uzraudzības pieeju.

Mērogojamība

Uzņēmumam augot, jāattīstās arī jūsu programmatūrai. Mūsu uzturēšanas un atbalsta pakalpojumi ir izstrādāti tā, lai tos varētu paplašināt līdz ar jūsu uzņēmumu, nodrošinot, ka jūsu programmatūra var tikt galā ar pieaugošu darba slodzi un lietotāju prasībām.

Ātra incidentu pārvaldība

Ja notiek neparedzēti incidenti, jums ir nepieciešams ātrs un efektīvs risinājums. Mūsu incidentu pārvaldības procesi ir izstrādāti tā, lai līdz minimumam samazinātu dīkstāves laiku un ātri atjaunotu jūsu programmatūras normālu darbību.

Sazinieties ar mums

Vai esat gatavs paaugstināt uzņēmuma programmatūras līmeni? Sazinieties ar mums šodien, lai apspriestu jūsu programmatūras uzturēšanas un atbalsta vajadzības. Mūsu pieredzējusī komanda palīdzēs jums uzturēt jūsu kritiski svarīgo programmatūras lietojumprogrammu stabilitāti un veiktspēju, nodrošinot, ka jūsu uzņēmums saglabās savu konkurētspēju mūsdienu izaicinošajos apstākļos.