Uzlabojiet savas programmatūras veiktspēju ar ekspertu kvalitātes nodrošināšanas un testēšanas pakalpojumiem


Piesakiet bezmaksas konsultāciju


Kvalitātes nodrošināšanas un testēšanas pakalpojumi


Piesakiet bezmaksas konsultāciju


Programmatūras kvalitātes nodrošināšanai un testēšanai ir izšķiroša nozīme, lai gūtu panākumus digitālajā pasaulē

Iegūstiet programmatūras izcilību ar mūsu QA konsultāciju

Review & Assessment

Pārskats un novērtējums

  • Rūpīgs audits, lai novērtētu jūsu kvalitātes nodrošināšanas sistēmu un noteiktu stiprās un vājās puses.
  • Programmatūras izstrādes dzīves cikla, kļūdu izsekošanas sistēmu un testēšanas vides analīze.
  • Praktiski ieteikumi efektivitātes palielināšanai un nodrošināšanai atbilstības standartiem.
QA Methodology & Tools

QA metodoloģija un rīki

  • Plašas zināšanas par Agile, Waterfall un hibrīdpieejām.
  • Optimālu QA rīku un tehnoloģiju izvēle un ieviešana.
  • Racionalizēti testēšanas procesi, uzlabota sadarbība un produktivitāte.


Test Documentation

Testēšanas dokumentācija

  • Skaidri un kodolīgi testu plāni, gadījumi un skripti.
  • Atbilstība nozares standartiem un izsekojamības matricām.
  • Precīza un atjaunināta dokumentācija progresa izsekošanai un saziņai.


Vai esat gatavi izbaudīt augstākās klases kvalitātes nodrošināšanas pakalpojumus?

Virzieni, ko mēs atbalstām programmatūras testēšanas un QA pakalpojumos

Biznesa procesu atbalsta sistēmas

Mūsu programmatūras testēšanas un kvalitātes nodrošināšanas pakalpojumi ietver visaptverošu atbalstu biznesa procesiem. Mēs rūpīgi testējam šo kritiski svarīgo sistēmu funkcionalitāti, lietojamību un veiktspēju, kas ir būtiskas racionalizētai darbībai. Apstiprinot biznesa procesu atbalsta sistēmu precizitāti un efektivitāti, mēs palīdzam organizācijām optimizēt darba plūsmu un uzlabot produktivitāti.

Mobilās, tīmekļa un darbvirsmas lietojumprogrammas

Uzņēmumi aizvien vairāk paļaujas uz mobilajām, tīmekļa un darbvirsmas lietojumprogrammām, tāpēc ir būtiski nodrošināt to uzticamību, lietojamību un savietojamību dažādās platformās un ierīcēs. Mūsu kvalitātes nodrošināšanas pakalpojumi aptver plašu lietojumprogrammu klāstu, tostarp vietējās un hibrīda mobilās lietojumprogrammas, responsīvās tīmekļa lietojumprogrammas un datorprogrammas. Mēs veicam rūpīgu testēšanu, lai identificētu jebkādas problēmas vai ievainojamības, nodrošinot vienmērīgu lietotāja pieredzi dažādās platformās.

Testēšanas automatizācija un datu migrācija

Lai uzlabotu efektivitāti un samazinātu manuālo darbu, mēs piedāvājam testēšanas automatizācijas pakalpojumus, kas automatizē atkārtotus un laikietilpīgus testēšanas gadījumus. Mūsu eksperti specializējas pareizo automatizācijas rīku un ietvaru izvēlē, kas atbilst jūsu konkrētajām vajadzībām. Turklāt, migrējot datus no vienas sistēmas uz citu, mēs veicam rūpīgu testēšanu, lai nodrošinātu datu integritāti, precizitāti un netraucētu pārsūtīšanu.

Lietojumprogrammu veiktspēja un drošība

Mēs apzināmies lietojumprogrammu veiktspējas un drošības nozīmi mūsdienu digitālajā vidē. Mūsu kvalitātes nodrošināšanas pakalpojumi ietver visaptverošu veiktspējas testēšanu, lai novērtētu lietojumprogrammu atsaucību, mērogojamību un stabilitāti dažādas slodzes apstākļos. Mēs veicam arī rūpīgu drošības testēšanu, lai identificētu ievainojamības, aizsargātu sensitīvus datus un nodrošinātu atbilstību nozares noteikumiem un standartiem.

Virzieni, ko mēs atbalstām programmatūras testēšanas un QA pakalpojumos

Funkcionālā testēšana

Mēs veicam rūpīgu funkcionālo testēšanu, lai pārliecinātos, ka jūsu programmatūra darbojas, kā paredzēts, nodrošinot, ka visas funkcijas un funkcionalitātes darbojas pareizi. Mūsu rūpīgā pieeja nodrošina, ka jūsu programmatūra atbilst visaugstākajiem kvalitātes standartiem.

Veiktspējas testēšana

Izmantojot veiktspējas testēšanu, mēs novērtēsim, kā programmatūra darbojas dažādu slodžu un stresa scenāriju apstākļos. Identificējot un novēršot vājās vietas, mēs palīdzam optimizēt jūsu programmatūras veiktspēju, nodrošinot, ka tā spēj bez traucējumiem izturēt lielu datplūsmu un intensīvu izmantošanu.

Functional Testing
Security Testing

Drošības testēšana

Drošības testēšana ir vērsta uz programmatūras drošības infrastruktūras ievainojamību un nepilnību identificēšanu. Mēs veicam visaptverošus drošības novērtējumus, iekļūšanas testus un ievainojamību skenēšanu, lai aizsargātu jūsu programmatūru no iespējamiem apdraudējumiem un pārkāpumiem.

Pielietojamības testēšana

Lietotāja pieredzes izpratne ir izšķiroša jebkuras programmatūras panākumiem. Lietojamības testēšana ietver programmatūras lietotāja saskarnes, navigācijas un vispārējās lietojamības novērtēšanu. Veicot plašu testēšanu un lietotāju atsauksmju analīzi, mēs identificējam jomas, kurās nepieciešami uzlabojumi, nodrošinot nevainojamu un intuitīvu lietotāja pieredzi.

Savietojamības testēšana

Mēs veicam savietojamības testēšanu dažādās platformās, operētājsistēmās, pārlūkprogrammās un ierīcēs, lai nodrošinātu, ka jūsu programmatūra nevainojami darbojas dažādās vidēs. Tas palīdz jums sasniegt plašāku auditoriju un nodrošināt konsekventu lietotāja pieredzi visās ierīcēs.

Compatibility Testing
Regression Testing

Regresijas testēšana

Tā kā programmatūra attīstās, jauni atjauninājumi un izmaiņas var radīt neparedzētas problēmas. Regresijas testēšanas pakalpojums nodrošina, ka jebkādas izmaiņas vai uzlabojumi programmatūrā neietekmē esošās funkcijas. Mēs rūpīgi testējam visas attiecīgās funkcijas, lai saglabātu jūsu programmatūras stabilitāti un uzticamību.

Automatizācijas testēšana

Mēs izmantojam nozares vadošos rīkus un ietvarus, lai automatizētu atkārtotus testēšanas uzdevumus, ietaupot laiku un palielinot efektivitāti. Mūsu kvalificētie automatizācijas testētāji izstrādā un izpilda stabilus testēšanas skriptus, kas ļauj ātrāk un precīzāk veikt testēšanas ciklus.

Rīki un tehnoloģijas 

Postman&Selenium

Jmeter&SoapUI

jQuery&TestCafe

Jira&Odoo

Rīki un tehnoloģijas

Postman


Selenium


JMeter


Jira

jQuery

Soap UI


Testcafe

Odoo

Kā mēs sniedzam programmatūras testēšanas un QA pakalpojumus

1

Mērķu atpazīšana un testu plānošana

Mūsu pirmais solis, sniedzot programmatūras testēšanas un kvalitātes nodrošināšanas pakalpojumus, ir projekta mērķu un uzdevumu apzināšana. Mēs cieši sadarbojamies ar saviem klientiem, lai izprastu viņu konkrētās vajadzības, mērķauditoriju un vēlamos rezultātus. Pamatojoties uz šo informāciju, mēs izstrādājam visaptverošu testēšanas plānu, kurā izklāstīta testēšanas joma, mērķi un pieeja.

2

Testēšanas vides iestatīšana

Lai testēšana būtu precīza un efektīva, ir svarīgi izveidot optimizētu testēšanas vidi. Mēs nodrošinām, ka nepieciešamā aparatūra, programmatūra, rīki un testēšanas dati ir atbilstoši sagatavoti. Tas ietver testēšanas vides konfigurēšanu, testēšanas datu kopu sagatavošanu un nepieciešamības gadījumā virtualizētas vai mākoņtehnoloģiskas testēšanas vides izveidi. Mūsu komanda rūpējas par kontrolētas un reprezentatīvas vides izveidi, lai imitētu reālās pasaules scenārijus.

3

Testu veikšana un rezultātu paziņošana

Kad testēšanas vide ir gatava, mēs veicam dažāda veida testus, pamatojoties uz testēšanas plānu. Mūsu komanda veic funkcionālo testēšanu, lai pārbaudītu programmatūras atbilstību prasībām, regresijas testēšanu, lai nodrošinātu vienmērīgu funkcionalitāti pēc izmaiņām, veiktspējas testēšanu, lai novērtētu mērogojamību un reaģēšanas spēju, drošības testēšanu, lai identificētu ievainojamības, un citas darbības. Visa testēšanas procesa laikā mēs rūpīgi dokumentējam testēšanas gadījumus, izsekojam defektus un fiksējam testu izpildes rezultātus. Regulāri sniedzot pārskatus, mūsu klienti tiek informēti par testēšanas posma progresu un rezultātiem.

4

Kvalitātes integrēta piegāde

Mēs esam pārliecināti, ka kvalitātei jābūt integrētai visos programmatūras izstrādes aspektos. Mūsu pieeja uzsver nepārtrauktus uzlabojumus un sadarbību, lai nodrošinātu augstas kvalitātes programmatūru. Mēs cieši sadarbojamies ar izstrādes komandām, lai sniegtu agrīnu atgriezenisko saiti, palīdzētu novērst kļūdas un atvieglotu testēšanas darbību integrēšanu izstrādes procesā. Integrējot QA praksi visā izstrādes procesā, mēs nodrošinām, ka ikviens programmatūras laidiens atbilst visaugstākajiem kvalitātes standartiem.

Vai esat gatavi pacelt savu uzņēmumu jaunā līmenī?

Midis ir jūsu uzticamais partneris augstākās kvalitātes QA pakalpojumiem. Mūsu QA testētāji ar aizrautību nodrošinās lietojumprogrammas nevainojamu veiktspēju, novēršot kļūdas, ļaunprātīgu programmatūru un neatbilstības.

Ļaujiet mums rūpēties par kvalitātes nodrošināšanas procesu, kamēr jūs koncentrējaties uz sava biznesa izaugsmi. Izbaudiet mieru, ko sniedz nevainojami strādājoša lietojumprogramma, kas nodrošina teicamu lietotāja pieredzi un vairo jūsu klientu uzticību.

Sadarbojieties ar Midis un atraisiet sava uzņēmuma patieso potenciālu. Sazinieties ar mums jau šodien, lai sāktu ceļu uz panākumiem.