Efektīvas dokumentu pārvaldības sasniegšana, izmantojot lietotni Odoo Dokumenti

Daudzu dokumentu pārvaldība digitālajā laikmetā var būt sarežģīts uzdevums. Tādēļ tika ieviesta dokumentu pārvaldības programmatūra (DMS), kas piedāvā sakārtotu, drošu un efektīvu veidu, kā pārvaldīt, uzglabāt un izsekot elektroniskos dokumentus. Viens no šādiem jaudīgiem rīkiem ir Odoo dokumentu modulis. Tas ne tikai vienkāršo failu pārvaldību, bet arī uzlabo komandas sadarbību, padarot to par būtisku priekšrocību mūsdienu uzņēmumiem.

Achieving Efficient Document Management with Odoo Documents App - Midis - 1

Odoo Dokumenti: pārskats

Odoo Documenti ir daudzpusīgs modulis Odoo ERP sistēmā, kas nemanāmi integrējas ar citām Odoo lietojumprogrammām. Šī lietotne nodrošina centralizētu platformu visu jūsu biznesa dokumentu pārvaldībai, sākot no līgumiem un rēķiniem un beidzot ar attēliem un vēstulēm, atvieglojot piekļuvi un organizēšanu.

Odoo Documents: An Overview - Midis - 2

Odoo Dokumenti: iespējas

Odoo Dokumenti piedāvā daudzas funkcijas, kas racionalizē digitālo failu pārvaldību:

 • Versiju kontrole: šī funkcija ļauj sekot līdzi dažādām dokumentu versijām, nodrošinot, ka vienmēr varat piekļūt jaunākajiem atjauninājumiem, saglabājot iepriekšējās versijas uzziņai.
 • Tagi un filtri: izmantojot Odoo dokumentu moduli, varat atzīmēt failus ar pielāgojamām birkām, lai tos varētu viegli klasificēt.

Capabilities of Odoo Documents - Midis - 3

Šis modulis arī ļauj izmantot filtrus, lai ātri atrastu dokumentus.

Capabilities of Odoo Documents - Midis - 4

 • Kopīgošana un sadarbība: kopīgojiet dokumentus savā uzņēmumā vai ārpus tā, kontrolējot piekļuves līmeņus un atļaujas.

Capabilities of Odoo Documents - Midis - 5

Tērzēšanas loga funkcija nodrošina reāllaika sadarbību un dokumentu apspriešanu.

Capabilities of Odoo Documents - Midis - 6

 • Sadale un apvienošana: Odoo Dokumenti ļauj sadalīt dokumentu vairākās daļās vai apvienot vairākus dokumentus vienā, nodrošinot elastību failu pārvaldībā.

Capabilities of Odoo Documents - Midis - 7

 • Darba vides: izveidojiet īpašas darba vides dažādām komandām vai projektiem. Katrai darba videi var būt unikāls noteikumu un darbību kopums, kas racionalizē darbplūsmu.

Capabilities of Odoo Documents - Midis - 8

 • Integrācija: Odoo Dokumenti integrējas ar citiem Odoo moduļiem, piemēram, CRM, Pārdošanu un Iepirkumiem, ļaujot automātiski ģenerēt un uzglabāt attiecīgos dokumentus.
 • OCR un AI darbināma automatizācija: Odoo izmanto optisko rakstzīmju atpazīšanu (OCR) un mākslīgo intelektu, lai automātiski tvertu datus no digitālajiem dokumentiem, piemēram, rēķiniem un čekiem. Tas var ievērojami samazināt manuālo datu ievadi un uzlabot efektivitāti.

Capabilities of Odoo Documents - Midis - 9

Lai ilustrētu, apsveriet pārdošanas nodaļu, kura izmanto sistēmu Odoo. Kad pārdošanas pasūtījums ir apstiprināts, tas automātiski ģenerē rēķinu grāmatvedības modulī, kas pēc tam tiek saglabāts lietotnē Odoo Dokumenti. Šī nemanāmā integrācija nodrošina, ka visi saistītie dokumenti ir viegli pieejami, uzlabojot efektivitāti un produktivitāti.

Labākā prakse Odoo dokumentu moduļa ieviešanā

Odoo dokumentu moduļa ieviešanai nepieciešama pārdomāta pieeja. Tālāk ir minētas dažas paraugprakses.

 • Izveidojiet skaidras failu nosaukumu piešķiršanas konvencijas: konsekventas nosaukumu piešķiršanas metodes atvieglo dokumentu meklēšanu un identificēšanu.
 • Efektīvi izmantojiet tagus: izmantojiet tagus, lai klasificētu dokumentus, pamatojoties uz to raksturu, mērķi vai citiem atbilstošiem kritērijiem.
 • Pārvaldiet piekļuves tiesības: definējiet skaidras piekļuves tiesības, lai saglabātu dokumentu drošību un integritāti.
 • Regulāri atjauniniet un arhivējiet dokumentus: regulāri atjauniniet savu dokumentu krātuvi, arhivējot novecojušos dokumentus.

Best Practices for Implementing Odoo Documents - 10

Kopsavilkums

Visbeidzot, Odoo dokumentu modulis ir spēcīgs rīks, kas var racionalizēt veidu, kā jūsu uzņēmums pārvalda dokumentus. Izmantojot tā funkcijas un ievērojot labāko praksi, varat vienkāršot failu pārvaldību, veicināt sadarbību un uzlabot vispārējo efektivitāti. Izpētiet Odoo Documents jau šodien un paceliet savu dokumentu pārvaldību uz nākamo līmeni!

Pieteikties eksperta konsultācijai
bez maksas


10 jūsu uzņēmumam nepieciešamie mākslīgā intelekta rīki