INGREDIENT MATCHER

Pagatavo sev tīkamo ēdienu izmantojot viedtālruni

Aplikācija, kura ir izstrādāta uz iOS platformas. Aplikācijas lietotājam tiek dota iespēja kombinēt produktus priekš ātra ēdiena pagatavošanas. Aplikācijas ietvaros lietotājam tiek dota pieeja vairākām ēdienu receptēm. Ar šīm receptēm lietotājs spēj dalīties citu lietotāju starpā, kā arī norādīt komentārus un veikt papildinājumus ēdiena receptes ietvaros

Ingredient Matcher logo - Midis Development Project

PAGATAVO GARŠĪGU MALTĪTI NO TIEM PRODUKTIEM, KURI TEV IR PIEEJAMI

Odoo • Text and Image

Piemērota recepte aplikācijā

Lietotājam ir iespēja sagatavot maltīti no mājās pieejamajiem produktiem. Ievadot šos produktus un izvēloties tos, kurus lietotājs nevēlas redzēt pārtikā, lietojumprogramma automātiski ģenerē vairākas receptes, kas palīdz sagatavot gardu maltīti. Tas nozīmē, ka lietotājam nav jāmeklē papildu produkti, lai sagatavotu vēlamo maltīti.

Uzdevums

Cilvēki aizvien biežāk nespēj noteikt to, ko viņi vēlas pagatavot, tiek iegādāti papildus produkti, kuri pēc noteiktu recepšu izmantošanas paliek nederīgi.

Risinājums

Ingredient Matcher – aplikācija, kura jau no esošiem produktiem piedāvā pagatavot garšīgu maltīti.

Rezultāts

Sistēma, kura no noteiktiem produktiem piedāvā ēdiena pagatavošanas iespējas. Vienotu vairāku ēdienu recepšu bāzi Ēdiena pagatavošanas veida izvēles iespējas.