Projekts Labsoflatvia.com

Tīmekļa vietnes uzlabošanas darbi un uzturēšana 24/7

Labsoflatvia.com ir tīmekļa vietne, kas sniedz atbalstu uzņēmējiem, piedāvājot atbalsta instrumentus, pasākumus, iegūt plašāku skatījumu uz inovāciju un tehnoloģiju vidi Latvijā

Mēs uzturam klienta platformu un nodrošinām tās pilnvērtīgu darbību

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) mērķis ir palīdzēt augt uzņēmumiem, sākot no labas un perspektīvas idejas līdz pat pasaules līmeņa atpazīstamībai eksporta tirgos. Līdz ar to LIAA piedāvā dažādus pasākumus un instrumentus uzņēmējiem.

Viens no šādiem instrumentiem ir LIAA projekts - inovāciju un tehnoloģiju portāls Magnetic Latvia | Labs of Latvia (labsoflatvia.com). Platformas mērķis ir sniegt aktuālu informāciju inovācijās, tehnoloģijā, zinātnē, pētniecībā un uzņēmējdarbībā. Uzņēmējiem tiek piedāvāti dažadi pasākumi, kurus var pievienot savam kalendāram (Outlook, Apple Calendar vai Google Calendar).

Viennozīmīgi šāds ieguldījums uzņēmēju attīstībai ir milzīgs un vērtīgs. Mēs esam lepni par uzticību mums un sadarbības laikā uzturējām un veicām uzlabojumus dažādās niansēs, kas veicina vietnes ērtāku lietošanu.

 

Uzdevums

Veikt tīmekļa vietnes labsoflatvia.com uzturēšanu un izstrādāt funkcionālus uzlabojumus vietnē, atbilstoši Latvijas Investīciju un attīstības aģentūtas (LIAA) prasībām 36 mēnešu periodā, lai tīmekļa vietne būtu mūsdienīga.

Risinājums

Labsoflatvia.com platformā tika veikti uzlabojumi kalendāra izmantošanā, ielūgumu izsūtīšanā, aptauju veikšanā. Tā tika pielāgota WCAG standartam un uzlabotas vairākas vizuālās nianses, kas veicina vietnes ērtu lietošanu.

Rezultāts

Mūsdienīga un viegli lietojama platforma dažādu vecumu un prasmju personām. Vietnes vizuālais izskats ir pielāgojams tā, lai tajā var darboties arī personas ar ne tik asu redzi. Midis nodrošina lapas darbību 7 dienas nedēļā un 24 stundas diennaktī.