Projects Rpnc.lv


Rpnc.lv vietne, kas atbilst WCAG vadlīnijām

Lielākā psihiatriskās un narkoloģiskās ārstniecības iestāde Latvijā un senākā BaltijāTīmekļa vietne plašākai auditorijai

Sabiedrības aizspriedumu mazināšana

Mūsu klients, SIA Rīgas psihiatrijas un narkoloģijas centrs (RPNC), veic dažādus preventīvos pasākumus un cenšas mazināt sabiedrības aizspriedumus un bailes, lai iedrošinātu meklēt palīdzību savlaicīgi.

Informācija pacientiem un tuviniekiem

Tīmekļa vietne ir nodrošināta ar nepieciešamo informāciju pacientiem un to tuviniekiem. Lai palielinātu informācijas pieejamību plašākai auditorijai, kam ir dažādi fiziski ierobežojumi, nepieciešams ieviest jaunus standartus, kas to nodrošina.

Iteratīva projekta realizācija

Šis projekts tika realizēts iteratīvi. Mēs ar klientu organizējām vairākas tikšanās, kuru laikā tika prezentēti izstrādes rezultāti, precizētas prasības, un tas palīdzēja klientam labāk izsprast notiekošo, iedziļināties izstrādes niansēs un plānot nākotni.


 

Uzdevums

Klients vēlējās ieviest WCAG vadlīnijas savā tīmekļa vietnē.

Risinājums

Pieejama tīmekļa vietne plašai auditorijas daļai, ietverot tos, kam ir dažādi fiziski ierobežojumi, vadoties pēc WCAG vadlīnijām.

Rezultāts

Midis sniedza programmēšanas un konsultācijas pakalpojumus, kas palīdzēja klientam pieņemt lēmumu aptvert tos vietnes apgabalus, kas sākumā netika identificēti.