Individuāli un komandā strādājošo darbinieku skaita palielināšana


Microsoft .NET izstrādātāji


Open Source izstrādātāji

PHP, Python


Mobilo lietotņu izstrādātāji

iOS, Android, Flutter


Programmatūras testēšanas inženieri

Kāpēc ir vērts izvēlēties strādājošo darbinieku skaita palielināšanu?

Strādājošo darbinieku skaita palielināšana sniedz iespēju paplašināt komandu ar kvalificētiem profesionāļiem, lai apmierinātu izstrādes projekta papildu vajadzības, aizpildītu plaisas speciālistu trūkumā, ko, iespējams, nākotnē Jums nevajadzēs, atbrīvojot no jaunu darbinieku algošanas uz pilnu slodzi.   

Midis piedāvā brīvu un rentablu veidu, kā palielināt vai samazināt resursus, uzsākot projektu, ļaujot Jums koncentrēties uz biznesa mērķiem, nevis administratīvo jautājumu risināšanu.  

 

Izvēlieties modeli, kas atbilst Jūsu vajadzībām

person riding skateboard on road

Strādājošo darbinieku skaita īstermiņa palielināšana

Šis modelis ļauj paplašināt Jūsu izstrādes komandu ar individuālu speciālistu vai izstrādes grupu uz īsu periodu līdz vienam mēnesim.

person wearing black and yellow nike running shoes

Strādājošo darbinieku skaita ilgtermiņa palielināšana


Šis modelis, salīdzinot ar īstermiņa modeli, ir ekonomiski izdevīgāks. Tas būs vispiemērotākais, ja nepieciešama komanda ilgtermiņa izstrādes projektam un vēlaties ilgtermiņā gūt labumu no vairāku funkcionalitāšu ātrākas izvietošanas. Darbs pie ilgtermiņa projekta atvieglo nepieciešamo resursu plānošanu vai talantu atrašanu ar īpašām zināšanām, lai nodrošinātu projekta realizāciju bez aizkavēšanās.

Iemesli, kāpēc izvēlēties Midis kā nākamo personāla palielināšanas projektu?


Rūpīgi pārdomāta un zinātniska pieeja personāla atlasei

Mēs pievēršam īpašu rūpību jaunpienācēju atlasei un attīstībai. Mēs rūpīgi izvēlamies savus komandas biedrus, novērtējot rakstura iezīmes, speciālās un angļu valodas zināšanas. Lai nodrošinātu vislabāko piemērotību darbam, mēs salīdzinām psihometriskā novērtējuma rezultātus ar labāko izpildītāju rādītājiem. 


Nedēļas veiktspējas pārskats par darbu, ko veica izstrādātāji no strādājošo darbinieku skaita paplašināšanas projekta


Mēs izmantojam mūsu iekšējo automatizēto izsekošanas sistēmu, lai katru nedēļu uzraudzītu projektu piegādes, lai prognozētu iespējamos riskus un nodrošinātu koda kvalitāti un piegādi laikā.Mēs izmantojam klientu atsauksmes kā avotu mūsu pakalpojuma nepārtrauktai attīstībai


Mēs novērtējam atklātu un tiešu komunikāciju un uzskatām to par pamatu ilgtermiņa attiecībām. Tādējādi klientu atsauksmes ir neatņemama mūsu kvalitātes sistēmas sastāvdaļa un mūsu pakalpojumu nepārtrauktas attīstības avots. Mēs arī izmantojam savu iekšējo kartīšu sistēmu, lai nodrošinātu atgriezeniskās saites saņemšanu un nepieciešamo darbību piešķiršanu un veikšanu.


Nepārtraukta komunikācijas prasmju apmācība


Mēs pastāvīgi uzraugām mūsu personāla sniegumu un komandas mijiedarbību, lai noteiktu nepilnības programmatūras prasmēs un spējās, regulāri veicot nepieciešamās apmācības un novērtējumus. 


Pilnīga integrācija ar klienta komandu


Pirms sākam projektu, mēs apkopojam informāciju par korporatīvo kultūru un vērtībām, lai pārliecinātos, ka komanda no strādājošo darbinieku paplašināšanas projekta tās pilnībā saprot un atbalsta. Kopīgas sākuma sanāksmes ir labs pamats, lai vienmērīgi sāktu projektu un nodrošinātu, ka visi atrodas uz viena viļņa. Papildus kultūras integrācijai, ja nepieciešams, mūsu izstrādātāji apgūst, kā izmantot klienta programmatūru vai saziņas rīkus.


Caurspīdīgas darba laika tabulas


Caurspīdīgums ir mūsu uzņēmuma vērtība, un tā mums nozīmē ļoti daudz. Jo caurspīdīgāki mēs esam klientiem, jo ciešākas ir mūsu attiecības un labāks bizness. Tādējādi mēs izmantojam šo pieeju visā, ko darām. Pārredzami un savlaicīgi iesniegti laika grafiki atvieglo izmaksu uzraudzību un nākamo projektu budžetu plānošanu.  

Lūk, kā mēs to paveicam

Analizējam

saņemtās prasības un izstrādājam strādājošo darbinieku skaita palielināšanas risinājumu

Izvēlamies

izstrādātājus, pamatojoties uz klienta prasībām un risinājumu

Apvienojam

izstrādātājus un uzsākam projetku

Uzraugām

izstrādātāju sniegumu un, ja nepieciešams, veicam korekcijas

Lūk, ko mūsu sadarbības partneri par mums saka

Pieteikt bezmaksas konsultāciju ar speciālistu

 

Pieteikt bezmaksas konsultāciju